Zagranica

Amy chce, by wszyscy nosili jej ciuchy

2009-05-27
A A A Drukuj
forum

Podarte podkoszulki, buty zdarte do wkładek i sukienki, które swoją młodość już przeżyły - to wszystko już wkrótce może być twoje! Zadba o to Amy Winehouse. Piosenkarka nie chce trzymać swojego stylu jedynie dla siebie, więc zdecydowała się zaprojektować autorską linię ubrań!

 

 

Amy Winehouse dogadała się już z firmą PPQ i po powrocie z Karaibów zabiera się ostro do pracy. Kolekcja ma skupiać się oczywiście na stylu kontrowersyjnej wokalistki, ale dostępne będą również dodatki.

 -  Kolekcja będzie rozprowadzana przez internet. My gwarantujemy materiały i zrobienie projektów, ale Amy będzie zaangażowana w procesie tworzenia.

 

Kto już zapisuje się do kolejki na T-shirty spod ręki Amy Winehouse?

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (15)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 3

    jej ciuchy moga byc ciekawe ma fajny styl

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 4

    amy ma niezaprzeczalnie swój styl oczywiście jaśli oglądamy jej najgorsze fotki można podać to w wątpliwość ale z drógiej strony czy osoba znana ma obowiązek ciągle wyglądać jak po sesji fot inne gwiazdy np madonna przyłapana na ulicy soutte wygladała paskudnie zresztą nie tylko ona i nkkt nierobi z tego halo a zresztą wszyscy ci którzy tak niecierpią amy dlaczego śledzą newsy o niej i tak żywiołowo biora udział w dyskusji

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 3

    ja chce jej zółta sukienke<3 jest swietna

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy -1

    a'propos ostatniego zdania - nie ja!!

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy -1

    NASZE RUTOWICZ BISS.SWIAT TO MA POMYSLY-pozdrawiam.bedziemy plagiatowac boistwo.Czekam z utesknieniem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX