Zagranica

Ashanti i Nelly - ślub już wkrótce

2009-03-27
A A A Drukuj

 

Związki w show-biznesie zawsze budzą spore zainteresowanie mediów. Prawdopodobnie dlatego wokalistka i aktorka Ashanti i raper Nelly swój czteroletni związek ukrywali tak długo. Dziś wiadomo natomiast, że para planuje ślub.

To prawda, planujemy wspólny ślub, ale wcześniej mam jeszcze do zrobienia kilka rzeczy - powiedziała Ashanti w wywiadzie dla magazynu "Us Weekly"
Jednak nie należy wierzyć we wszystkie pogłoski. Gdyby każde plotki o mnie były prawdą, pewnie miałabym już sześcioro albo siedmioro dzieci, trzy nieudane małżeństwa za plecami i byłabym teraz zaręczona, a nic z tego nie jest przecież prawdą - dodała wokalistka

Podobno ślub planowany jest na okres wakacyjny. Może Ashanti i Nelly pobiorą się na Hawajach, a gościom ślubnym każą przyjść na ceremonię kostiumach kąpielowych? To, byłoby coś.

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (6)

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    dziwna ta Ashanti...zycze powodzenia ;*;*

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 3

    pasuja do siebie

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy -2

    Zastanowiłeś się zanim założyłeś konto na Klasie?
    http://wyczaj.to/4peF

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 7 razy 5

    No i wszystkiego najlepszego!
    A ja poznałam tydzień temu fajnego gościa na TravelFriends pl i na jutro się umówiliśmy na imprezę:DDDDD Trzymajcie kciuki:DDDD

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy 9

    Tworzą bardzo ładną parę.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy 7

    dopiero teraz się dowiedziałam że są razem. Życzę im Wszystkiego Najlepszego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX