Kelly Osbourne była bliska śmierci

A wszystko zaczęło się od migdałków.

 

Macie dziecko, któremu trzeba wyciąć migdałki? Zastanówcie się 10 razy, zanim to zrobicie. Choć zabieg jest łatwy, może być drastyczny w skutkach, a wasze dziecko może skończyć na odwyku. Tak, tak, jest to całkiem możliwe. Świetnym tego przykładem jest Kelly Osbourne, która twierdzi, że gdyby nie odwyk, umarłaby. A wszystko przez migdałki.

 

 -  Kiedy miałam 13 lat, wycięto mi migdałki i dostałam Vicodin w płynie (silny środek przeciwbólowy - red.). Zauważyłam, że kiedy go biorę, ludzie mnie lubią. Dobrze się bawię i pewnie czuję - mówi Kelly.

 

Od tego się zaczęło, a skończyło na łykaniu prochów, żeby w ogóle zasnąć. Kelly Osbourne powtarza, że "gdybym nie otrzymała pomocy, umarłabym". Teraz, po odwyku, widzi świat w różowych kolorach. Ciekawe, jak długo.

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Kelly Osbourne była bliska śmierci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • trzyszcz

  Oceniono 11 razy 7

  Wniosek - migdałki należy wycinać najwcześniej w wieku emerytalnym. Na marginesie - ten opatrunek wygląda jak po postrzale w skroń, więc chyba jeszcze całkiem bezpiecznie nie jest!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  To możliwe. Ja 6 lat temu po wycięciu migdałków dostałam zastrzyki przeciwbólowe z ketanolem_ też jakoś dziwnie polubiłam ten stan, kiedy odstawiłam stałam się agresywna, hmm tylko na odwyk nie poszłam_ bez przesady!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  smutne

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  A kto jej takie limo zrobil?

 • christinae

  Oceniono 8 razy 2

  Panna Osbourne przeżyła ciężkie chwile. Dzięki pomocy znajomych, wybitnych lekarzy i rodziny, przeżyła, za co może być wdzięczna.. sobie. Upór, nadzieja, wiara - te trzy spowodowały, że udało jej się wyjść z Afery Migdałkowej;) Teraz musi zadbać o wygląd, i powrócić w wielkim stylu. No, Kelly, przybywaj!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 2

  Dr House jest uzależniony od Vicodinu... Mówię, masakra xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  wszystko przez migdałki i dlatego, że zupa była za słona...co za bzdury...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -1

  Myślałam że to Kasia Cichopek, podobne są do siebie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  dr house też to bierze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX