Stankiewicz: Nie będę śpiewać pośladkami [Wideo]

Co wokalistka ma na myśli? Albo kogo?
Więcej o:
Komentarze (33)
Stankiewicz: Nie będę śpiewać pośladkami [Wideo]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  dziewczyna sie szanuje i to dobrze o niej swiadczy,niestety bez siły przebicia nie ma u nas sukcesu niestety

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  no przykre ale prawdziwe. Teraz gwiazdki ida na latwizne i sprzedaja swoje cialo a nie talent. I tak totalne beztalencie sprzedaje wiecej plyt niz prawdziwa artystka. I od razu napisze ze mam na mysli taka dorotke rabczewska o ktorej sposobach na promocje i sprzedaz plyty wie chyba kazdy :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Szkoda, że taka osoba jak Kasia nie jest doceniana w naszym kraju, ale przynajmniej ma przez to wierne grono słuchaczy, którzy nie lecą na byle komerchę. Nie twierdzę, że trzeba słuchać tylko ambitniejszych kawałków, oczywiście, że nie, jednak czasem warto przystanąć na chwilę i zastanowić się co tak naprawdę jest ważne. Kasia ewidentnie nie jest dla tłumoków, bo ci nie zrozumieją jej muzyki i będą pisać, że nie rozbierze się, bo nie ma co pokazać i żeby nie pierniczyła głupot. A prawda jest jednak taka, że nie wszyscy myślą tak powierzchownie, są jeszcze na świecie artyści, którzy nie potrzebują tego całego blichtru aby czuć się spełnionym. I bardzo dobrze. Świat jest tak skonstruowany, że potrzeba na nim trochę pustaków, trochę dz*, a także ludzi ambitnych, którzy nie zadowalają się byle ochłapami. Na tym życie polega. Jeśli ty wolisz sztuczne lale to nie znaczy, że naturalne kobiety nie są piękne, bo piękno to subiektywne pojęcie. W gruncie rzeczy nic nie jest piękne i wszystko. Podobnie z muzyką.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Wow! Mile zaskoczenie! Rzeczywiscie wypowiedzi z calkiem innej beczki! Jestem w szoku, ze sa jeszcze tacy artysci w Polsce. Kasia gora! A co do samego dziennikarza-OMG!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  trzeba przyznac ze ma fajna forme wypowiedzi, inny poziom BRAWO

 • patsy

  Oceniono 16 razy 10

  to wyrazne wskazanie na silikonowo-botoksowa gwiazde dla ubogich prowincjalow dode i nie udawajcie, ze tego nie rozumiecie

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  nie no. co to w ogóle za gostek.. nawet go dziennikarzem nie można nazwac, to po prostu gosc z mikrofonem. Wywiad - PORAŻKA. Kaśka - GENIALNA.

 • patsy

  Oceniono 13 razy 9

  komentarz bardzo czytelnie zaadresowany. czy po sylwestrowej imprezie, ktos ma jeszcze jakies watpliwosci

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  genialnie przeprowadzony wywiad!! :/ czy on wogole sie nie przygotowuje do pracy??!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX