Lindsay Lohan: Uczcie się ode mnie i Britney

Ciekawe, czego niby?

 

To bardzo ciekawe, ale Lindsay Lohan jest przekonana, że jej życie i problemy są czymś zupełnie wyjątkowym i oczywiście nie omieszka przy okazji powiedzieć kliku mądrych słów. Jej zdaniem, ludzie mogą się wiele nauczyć od niej i od Britney Spears. Czego? Radzenia sobie z przytłaczającą rzeczywistością.

 

- Myślę, że ludzie doświadczają w życiu bardzo wiele. To właśnie te rzeczy w perspektywie czasu czynią na silniejszymi - mówi. - Jeśli zaczniemy uczyć się na błędach, nie będziemy popełniać ich w przyszłości. Dużo w życiu przeszłam i nadal przechodzę. Britney to wspaniała dziewczyna i tak samo jak jak, walczyła ze swoimi problemami na oczach ludzi.

 

Jakież to głębokie...

 

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Lindsay Lohan: Uczcie się ode mnie i Britney
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sarina77

  Oceniono 8 razy 6

  wole britney niz linsday ...kto lubi brit daje + kto lubi linsday daje -

 • claire16

  Oceniono 8 razy 6

  Tak Britnej coś zrobiła ze sobą ale Lindsay...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Poprę jedną osobę tutaj... Od Brit Można wiele się nauczyć!!! Ona poradziła sobie z depresją ale od Lindsay? hmmm no nie wiem... Lubię ją no ale...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Plotku... Ona naprawde ma racje. Wyszla z alkoholizmu i depresji, tak samo jak Brit, i jest z siebie dumna.! Ja to rozumiem i popieram jak najbardziej. Zwykli ludzie tez maja takie problemy, tylko nie sa tak znani jak oni , i prasa ich ciagle nie sledzi. I to po części tez wina paparazzi, bo to oni tez jakims stopniu wprowadzili je do depresji ! Pomyslcie nad tym !

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Od Brit morzna sie wiele nauczyć! Spears wyszła z dołka i nagrywa wspaniałą płyte...:):) Ale od Lindsay?? Ja sie z pewnością nic nie naucze!

 • maalami97

  Oceniono 13 razy 5

  Lol, od Britney tak, bo miała problemy psychiczne, wyszła z nich i nagrała płytę, ale Lindsay? Od niej mogę nauczyć się....czego??????? I ona upodabnia się Spears??? Nie ma szans, bo Britney miała sporo problemów przez rodziców, a głownie przez ojca, a Lindsay wolna kobieta bez obowiązków!! Mam się uczyć lenistwa?? Świat nie kręci się tylko wokół nich, Lindsay jest pusta, głupsza od Dody...Choć byłam przekonana że zachowanie Dody jest jedyne w swoim rodzaju, choć Dodę szanuję i lubię, co jest przeciwieństwem do Lindsay!!kretynka i tyle mam do powiedzenia..Choć może, się mylę,lecz większość z Was pewnie też tak sądzi!!:)Pozdrawiam wszystkich serdecznie Kaś:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Ma trochę racji.

 • becia121ol

  Oceniono 12 razy 4

  powiem jedno od britney to można troszkę się uczyc bo ona wyszłą z prblemów z swoja psychika i teraz nagrywa płyty , ale lindsay ? ja tam nie wiem czego sie od niej moge nauczyć ; DD

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  od bryt mozna sie duzo nauczyc ale od lidsay nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX