Beyonce nie chce mieć dzieci

Nie, nie dlatego, że boi się utyć. Wszystko przez jej siostrę...

 

Beyonce stwierdziła w wywiadzie udzielonym Eleen DeGeneres, że nie chce mieć dzieci. Przynajmniej na razie. Dlaczego? Ponieważ widziała, jak rodziła jej siostra i było to dla niej straszne.

Byłam na porodówce i to było traumatyczne przeżycie. Mówiłam: ''Proszę, nie każ mi tu zostawać''. Ale ona powiedziała: ''Musisz. Jestem twoją siostrą. Nie bądź niemądra.'' No cóż, miałam rację.

Chociaż piosenkarka przyznała, że w przyszłości rozważy zajście w ciążę, teraz stara się o tym nie myśleć. Ciekawe, co na to jej mąż Jay-Z, który od dawna namawia ją na dziecko?

Więcej o:
Komentarze (10)
Beyonce nie chce mieć dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 26

  znając życie za chwilę pojawi się tu plaga złośliwych komentarzy. Ludzie, dajcie spokój... Dziewczyna się zwyczajnie boi. Chyba każda kobieta ma jakieś obawy przed zajściem w ciążę. Mniejsze lub większe ale ma. Później, kiedy się w tej ciąży jest także nasuwają się różne myśli, które powodują napady panicznego strachu. To szybko mija, ale nie oszukujmy się, że poród to bardzo ważny i stresujący moment w naszym życiu. Przeżywamy go w strasznym bólu i niepewności. Rodzimy dziecko.. Nasze z krwi i kości.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  siostra nie chciała być sama. był to dla niej ważny moment w życiu. chciała, żeby siostra jej towarzyszyła. ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  I jak świat światem mówiło się, że chcemy, żeby było zdrowe, śliczne i mało płakało. Hehehe... A gdyby podczas porodu coś poszło nie tak? Jeśli dziecko urodzi się chore podświadomie zrzucamy winę na siebie. "A może zrobiłam coś źle? Źle spałam, wypiłam coś, czego nie powinnam?" Przez wiele lat spoczywa na nas ogromny obowiązek wychowania dziecka. Trzeba je DOBRZE wychować, ale aby to zrobić musimy wiedzieć co znaczy dobre wychowanie. To trudne.. Dziecko, jakie by nie było to wielka odpowiedzialność na którą Beyonce nie jest jeszcze gotowa. Możecie mi wierzyć.. Moment porodu i późniejsze macierzyństwo jest o wiele bardziej stresujące niż trasa koncertowa. ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 9

  dziwna ta siostra! dlaczego zmusiała Beyonce do oglądania porodu? ja tego nie rozumiem! nie dziwie sie wcale, że dziewczyna teraz ma uraz :(

 • czarna850608

  Oceniono 14 razy 8

  jest jeszcze mloda zdazy,sadze ze jak bedzie miala gdzies 4 meza to wtedy sie zdecyduje.................

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  trudno mi się wypowiedzieć na ten temat, ale to jej prywatna sprawa i jej życie. Skoro uważa , że to dobra decyzja niech robi jak uważa

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy -5

  ale stare zdjecie wybraliscie do artykulu

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy -11

  Kupia sobie murzynka z Afryki lub bardziej egzotyczne z Azji, czy to oni pierwsi?

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy -14

  ma racje, swiat stoi przed nia otworem, po co jej kulau nogi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX