Zobaczymy jednak sekstaśmę Brit?

Paparazzo Adnan Ghalib, z którym zaszalała Brit, twierdzi, że ma coś takiego i sprzeda za dobra cenę

 

Jeszcze nie tak dawno temu Brit wyglądała naprawdę źle. Potwornie przytyła, miała problemy z cerą i jakby jeszcze tego wszystkiego było za mało: ogoliła głowę. Chodziła wiecznie naćpana albo pijana. Pokazywała się z obleśnymi typami. Dużo czasu minęło zanim wzięła się za siebie. Teraz mamy jednak szansę przypomnieć sobie Brit w tym najgorszym wydaniu. To właśnie w tym czasie, kiedy Brit wyglądała naprawdę źle, powstała głośna sekstaśma.

 

Co można zobaczyć na filmie? Na szczęście jeszcze niewiele osób go widziało (Plotek bałby się chyba obejrzeć), ale Adnan Ghalib z którym Britney go nakręciła twierdzi, że jest na co popatrzeć. Britney nie ma na sobie niczego poza różową peruką. Taśma została nakręcona w Meksyku...

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Zobaczymy jednak sekstaśmę Brit?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  gość po prostu wykorzystał to, w jakim ona była stanie - po prostu

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Męska świnia z niego - czego sie nie zrobi dla lansu i kasy żallll Britney olej to Kochamy Cię nie daj się ! Twoj premierowy kawałek jest świetny :_)

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  powiesić go za wiadomo co!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 6

  ten koles jet straszny... jak mozna zrobic komus cos takiego ?? zapier***ic typa... brit trzymaj sie kocham cie ;*

 • monika4351

  Oceniono 9 razy 3

  nie robcie tego plisssss

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  jakby pół świata gapiło się w jaki sposób te matki co się rozstają wychowują dzieci; podkrązone oczy i już jest się za czołówce p...ego tabloida. ludzie!! nie wypowiadajcie się na tematy z wami bliżej nie związane!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  Nie przepadam za nią rozwydrzona skandalistka , możliwe , że była zagubiona w pewnym okresie swojego życia i złapała to co miała pod ręką alkohol, narkotyki,ale to ją z niczego nie tłumaczy JEST MATKĄ , wiele kobiet rozstaje się ze swoimi mężami i nie sięgają po używki ( nie dlatego ,że je nie stać! ) Po prostu dla nich są najważniejsze dzieci i ich dobro. Nie łajdaczą się nie upijają nie ćpają tylko dbają właśnie o swoje dzieciaczki i o swoją opinię . Nie obchodzi mnie , czy ktoś ujawni jej wygibasy w necie .Obchodzi mnie jedynie mój syn i mąż .Każdy jest kowalem własnego losu .

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Twoje błędy ortograficzne są tragiczne!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Brit wyglondasz na tym zdięću tragicznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX