Gwen Stefani przykładną mamusią!

Gwiazda, która poświęca swojemu dziecku sporo czasu. Dlaczego polskie gwiazdy tego nie robią?

 

Gwiazdy często robią ze swojej ciąży medialne wydarzenie, dumnie prezentują swoje duże brzuchy podczas sesji zdjęciowych, potem sprzedają zdjęcia nowo narodzonych dzieci. Jednak, kiedy te zaczynają dorastać skrywają je smętnie przed światem. Nie bawią się z nimi na publicznych placach zabaw, nie zabierają do kina.

 

Czy ktoś kiedykolwiek widział, na przykład, Edytę Górniak bawiącą się ze swoim dzieckiem, spędzającą z nim czas? A Justynę Steczkowską?

 

Kayah zabiera swojego synka, gdzie tylko może. Nawet na nagrania programów, podczas których mały Roch strasznie się nudzi, ale przynajmniej spędza czas z mamą.

 

Zagraniczne gwiazdy nie chronią swoich dzieci tak bardzo. Nie obawiają się, że po wyjściu na ulicę od razu zrobią im zdjęcia. Gwen Stefani beztrosko bawi się ze swoim synkiem na placu zabaw, tuli i całuje. Taką postawę pochwalamy!

 

 

Więcej o:
Komentarze (14)
Gwen Stefani przykładną mamusią!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Co za brednie. Jest chyba na odwrót. Ciągle czytam jak to kolejna zagraniczna gwiazda zatrudniła kolejną nianię, bo poprzednie 10 nie dało rady z rozkapryszonymi dzieciakami. A i chciałabym zwrócić uwagę na waszą stronniczość, bo jakiś czas temu robiliście nagonkę na Samusionek, że wszędzie ciąga ze sobą córeczkę, a jak Kayah robi to samo to jest ok. Ech marne pismaki...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Totalny brak sensu w powyższym 'news'ie', aczkolwiek pokuszę się o stwierdzenie, że to redaktorzy wyznaczają poziom serwisów internetowych, gazet czy innych masowych środków przekazu. Pokazywanie się z dzieckiem jest tzw. zabiegiem marketingowym, poza tym w Polsce nie ma aż tak dobrze rozwiniętej, a na całe szczęście, kultury paparazzich.
  Nie uważam też, że promowanie sobie znanych artystów poprzez ,bądź co bądź, pracy było właściwym zabiegiem m.in Kayah właśnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Wyjatkowo durny artykul , nie pisz plotku o rzeczach o ktorych nie masz zielonego pojecia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  DLACZEGO POLSKIE GWIAZDY TEGO NIE ROBIA -----------bo gonia za kasa ,tłuka sie po lodowiskach ,tancach z gwiazdami ,po tych płytkich ,,programikach,,

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  To że się nie robi zdjęć z dzieckiem do czasopism nie oznacza, że prywatnie nie poświęca się czasu dziecku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  fajny przyjemny malec

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  O przepraszam ja widziałam kilkakrotnie Steczkowską z rodziną na Polach Mokotowskich. Spacerowali i bawili się na placu zabaw.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  śliczna jest, uwielbiam ją ;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jakie słodkie dziecko!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX