Jennifer Lopez: schudła 25 kilogramów!

Ale nadal nie czuje się dobrze w swoim ciele...

 

Jennifer Lopez cały czas walczy z dodatkowymi kilogramami, które pojawiły się po ciąży. I choć już teraz udało jej się zrzucić 25 kilo, jak sama twierdzi, nadal nie jest zadowolona ze swojego ciała. Osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła prasie:

 

Jen nie czuje się dobrze w swoim ciele. Boi się, że już na zawsze straciła swoją dawną figurę. Oprócz zbędnych kilogramów na brzuchu i udach, walczy też z rozstępami i cellulitem. Bardzo tęskni za swoim wyglądem sprzed ciąży.

 

Tak czy siak, utrata 25 kilo po ciąży z bliźniakami w nieco ponad 4 miesiące, to znakomite osiągnięcie. Według doniesień gwiazda narzuciła sobie spory reżim żywieniowy.

 

Dzienne spożycie kalorii u Jen wynosi 1400, które gwiazda podzieliła na 4 mini posiłki. Jej dieta składa się głównie z owoców, surowych warzyw i wody. Oprócz tego unika czerwonego mięsa i ćwiczy z osobistym trenerem od 45 do 75 minut cztery razy w tygodniu. Do dyspozycji ma też najlepszych dietetyków i osobistych kucharzy, którzy pomagają jej osiągnąć zamierzony cel.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (26)
Jennifer Lopez: schudła 25 kilogramów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  No tak! Kiedy dzieci wyszły z jej łona zeszło jej około 10 kg,przestała nosić ciuchy wielkości namiotu pięcio osobowego co daje jakieś 2 kg. Na pewno nie karmiła piersią dzięki czemu można nie jeść i zrzucić następne kilogramy, to daje jakieś 8 kg w ciągu dwóch miesięcy i do kupy daje to 25 kg.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Ładnie wyglada jak zwykle z resztą

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  świetnie wyglada:) potem bedzie za chuda :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  ale jaj fajnie, a ja schudnąc nie mogę

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  to wielki sukces

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ona im starsza tym ładniejsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  tak, jak sie na kase to można diete utrzymać, bo są ludziska co pomogą

 • akuku

  Oceniono 7 razy 3

  10+2+8====20! a nie 25

 • jose

  Oceniono 9 razy 3

  sok z ananasow,mleko sojowe o smaku waniliowym,tosty i tatar z lososia,na obiad zupa jarzynowa ,albo warzywa na parze i kurczak ,kolacji nie jem wcale i czuje sie swietnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX