Angelina Jolie: robi się coraz bardziej kapryśna!

Przedłużający się pobyt w szpitalu daje się jej we znaki...

 

 

 

Podobno Angelina Jolie nie bawi się zbyt dobrze w szpitalu i zaczyna robić problemy personelowi medycznemu. Angie zgłosiła się do szpitala w Nicei na początku miesiąca, by pod opieką lekarzy oczekiwać na poród bliźniaków. Początkowo personel był zaskoczony jej uprzejmością i miłym podejściem do ludzi, jednak z czasem aktorka czuła się coraz bardziej sfrustrowana rozłąką z rodziną. Źródło ze szpitala powiedziało prasie:

 
Angie uważa, że personel szpitalny jest za bardzo zafascynowany nią jako gwiazdą i z tego powodu nie są wystarczająco uważni. Wpada w szał, jeśli zadzwoni dzwonkiem i nikt się natychmiast nie pojawia. Wkurza się nawet, gdy w jej szklance jest za mało lodu. Już nie chodzi na spacery, nawet nie bierze prysznicu z samego rana, jak dotychczas. Teraz siedzi po prostu w łóżku, rozmawia ciągle przez telefon komórkowy, klepie w klawiaturę swojego laptopa, czyta kolorowe czasopisma i ogląda telewizję.
 

Osoba ze szpitala zdradziła również prasie, że Angie ma bardzo wybujałe zachcianki kulinarne i nie przejmuje się, czy dana potrawa znajduje się w jadłospisie szpitala, czy nie:

 
Ostatnio domagała się łososia. Nie poprosiła - rozkazała. Ktoś z obsługi musiał iść do sklepu i kupić tego łososia, żeby kuchania mogła go przyrządzić.
 

Kiedy jednak przychodzi Brad z dziećmi, Angie zamienia się w całkiem inną osobę:

 
Brad przychodzi codziennie i zostaje na jakieś 2-3 godziny. Angie wtedy się rozjaśnia, śmieje się, rozmawia ze wszystkimi. Od razu widać, że Brad i dzieci wiele dla niej znaczą.
 

Bliźniaki, najprawdopodobniej dwie dziewczynki, planowo mają przyjść na świat w przyszłym miesiącu, jednak źródło ze szpitala twierdzi, że narodziny będą miały miejsce już w przyszłym tygodniu przez cesarskie cięcie. Z bliźniakami na pokładzie, Angie i Brad będą mieli razem szóstkę dzieci.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (18)
Angelina Jolie: robi się coraz bardziej kapryśna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  Boże, każdy w szpitalu świruje, bez rodziny, nuda, ona w 9 miesiącu, upały, wy byście nie marudzili ...........jasne..:)

 • zuzia

  Oceniono 16 razy 10

  piękna jest, a to że ma zachcianki, cóż podejrzewam, że płaci duże pieniądze za pobyt w szpitalu, a zachcianki jakie tu wymieniliście nie są właściwie tak wielkie i trudne do spełnienia, jest cudowną kobietą, dla której najważniejsza jest rodzina i dobro dzieci, a że ma jakieś odchyły ... czy znacie kogoś komu nie odwala od nadmiaru kasy?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  Brawo Angelina :)

 • kasia081197

  Oceniono 12 razy 8

  no wiecie w ciąży jest nie to musi mieć czasem jakieś zachcianki !

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  zgadzam się można oszaleć z nudu

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  ja jej się nie dziwię... sama rodziłam 4 miesiące temu w jednym z najlepszych szpitali w Polsce i jedzenie pozostawia dużo do życzenia, też nie znoszę szpitali więc mi również odbijało pod koniec miałam dość wszystich szczególnie personelu, na szczęście nie leżałam tam tyle ile angie inaczej bym też o łososia poprosiła;)

 • edliyah

  Oceniono 15 razy 5

  ja tez bym tak robiła!! przecież to gwiazda!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  wakacje ma :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ha, nazwanie kogoś gwiazdką, która wynosi się ponad innych jest "komentarzem poniżej pewnego poziomu"? Trochę obiektywizmu i rozsądku!! Nie dla każdego Jolie to bożyszcze. A ponadto w niektórych komentach aż roi sie od obelg i wulgaryzmów, a nie są usuwane. To może taki ma być ten poziom?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX