Angelina Jolie kończy karierę?

Nie chce wracać do showbiznesu...

 

Angelina Jolie bardzo cieszy się macierzyństwem i pracą humanitarną, więc niespecjalnie spieszy się jej z powrotem do pracy na planie filmowym. Gwiazda, która już niedługo urodzi bliźniaki uważa, że rodzina i rodzicielstwo to najważniejsza rola jej życia, a showbiznes może sobie spokojnie na nią poczekać. Angie powiedziała prasie:

 
Uwielbiam być mamą i kocham swoje dzieci. Bardzo lubię też podróżować i pracować na rzecz ludzi biednych i potrzebujących na całym świecie.
  

Angie wyznała, że ona i jej partner Brad Pitt starają się pracować na zmianę. Zamiast kłócić się, kogo teraz kolej, żeby zagrać w filmie, Angie powiedziała mu po prostu:

 
Teraz twoja kolej, żeby popracować, a ja zostaję w domu z dziećmi.
 

A ponieważ wszyscy wiedzą, że Brad przy Angie gubi gdzieś nagle męskie przyrodzenie, to oczywiście o żadnym sprzeciwie nie mogło być nawet mowy i Brad do roku 2010 na brak zajęć nie będzie mógł narzekać (ma już zakontraktowane cztery nowe filmy).

 

MK

Więcej o:
Komentarze (24)
Angelina Jolie kończy karierę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  cyt."A ponieważ wszyscy wiedzą, że Brad przy Angie gubi gdzieś nagle męskie przyrodzenie"-Brad dopiero teraz jest PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ-odpowiedzialnym ojcem a w ogóle sa super

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 11

  NO i bardzo dobrze! Jedyna hollywoodzka "gwiazda", która pozostała w miare normalna i woda sodowa nie uderzyla jej do glowy tak jak innym podrzednym aktorzynom i piosenkarzynom

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  pieknie wygląda na tym zdjęciu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  bardzo dobra decyzja, moze choc jej dzieci nie beda rozpuszczone w przyszlosci bo bedzie je kto mial wychowac

 • alicja52522

  Oceniono 11 razy 7

  Ma rację,że chce się zajmować dziećmi, a nie tak jak dla innych gwiazd zamiast ich pociechy liczy się praca. A dziećmi zajmują się nianie. Angi bardzo dobrze postąpiłam

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  ja ją uwielbiam<3

 • nikita

  Oceniono 7 razy 5

  "Ma rację,że chce się zajmować dziećmi, a nie tak jak dla innych gwiazd zamiast ich pociechy liczy się praca. A dziećmi zajmują się nianie. Angi bardzo dobrze postąpiłam"
  No i z tym też się zgodzę! :D :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Taki maleńki drobiazg: ona zarabia kilkadziesiąt milionów dolarów rocznie i dlatego może sobie pozwolić na kaprys siedzenia z dziećmi w domu. "Normalny" człowiek musi pracować często na dwa etaty by zarobić na czynsz, opłaty, jedzenie, nie mówiąc o wykształceniu. Rezygnować z wakacji by kupić przybory szkolne, a z butów by kupić jedzenie na Święta. Ot, taki szczegół

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Dobrze robi, ma kase to moze sobie pozwolić. Wyjdzie to na dobre zarówno jej dzieciom, jak i nam- mniej sztucznych i fałszywych gęb do oglądania ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX