Britney zlicytuje część swojej garderoby!

T-shirt za 20 tysięcy dolarów, dżinsy za 60 tysięcy dolarów - są chętni?

 

W sumie Britney Spears wystawiła na internetową licytację 7 różnych części swojej garderoby z różnych okresów swojej kariery. Organizatorzy aukcji największe nadzieje pokładają w skromnym t-shirtcie, który może przynieść artystce nawet 20 tysięcy dolarów zysku. Wspomniana koszulka z krótkim rękawem dzierży na sobie nabazgrolony przez Britney napis "Kocham cię dziadku" i gwiazda nosiła ją jeszcze jako dziecko, gdy występowała wraz z Justinem Timberlake'iem i Christiną Aguilerą w programie familijnym "The New Mickey Mouse Club". Koszulka zawiera również podpisy Britney oraz współwystępujących z nią wtedy sław.

 

Inne części odzieży wystawione na licytację, to między innymi kreacje Britney z tras koncertowych "Drive Me Crazy" i "Oops I Did it Again" oraz biało niebieski strój Świętego Mikołaja, w którym gwiazda występowała w świątecznej reklamie pepsi w roku 2000.

 

Bardzo interesującym przedmiotem wystawionym na aukcję są dżinsy Marilyn Monroe z filmu "River of No Return", które Britney otrzymała w prezencie od Tommy'ego Hilfigera. Dżinsy mogą "pójść" nawet za 60 tysięcy dolarów.

 

Na internetowej aukcji o nazwie "Rock and Roll Pop Art", która rozpocznie się 21 lipca i potrwa do 6 sierpnia, organizatorzy wystawili jeszcze około 500 innych przedmiotów takich jak między innymi jeden z kombinezonów Elvisa Presley'a czy prywatny pamiętnik Madonny z lat 1988 - 1989.

 

Część dochodu z licytacji zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (25)
Britney zlicytuje część swojej garderoby!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  jak ktos kupil laptopa pustej dody w polsce to i ktos kupi ciuchy Brit w USA ;) Brit jestes super!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Uważam że znajdą się na to chętni. Skoro za tak drogo sprzedano trumnę trolli to ciuchy Brit też ktoś kupi xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  [cyt=Gość]Haha^^ No to zobaczymy ile ludzi chce chodzić w ciuchach Britney ;DD[/cyt]]
  napewno wielu. Jej prawdziwi fani. wiekszosc z Was napewno lubila Britney w czasach jej swietnosci. a teraz? Zal. Britney na zawsze zostanie ksiezniczka POP-u. Ma problemy z ktorymi czasem czlowiek nie daje sobie rady. Zwykly szary. a co dopiero w blasku fleszy i obserwacja. Britney! Walcz o siebie . jestes wielka!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Zapowiada się ciekawa aukcja xD Ciekawe za ile sprzeda się kombinezon Presleya ? xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  "Wspomniana koszulka z krótkim rękawem dzierży na sobie nabazgrolony przez Britney napis "Kocham cię dziadku""
  Tam nie pisze 'kocham Cie dziadku' tylko 'kocham cie BABCIU' lepiej to poprawcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  [cyt=Gość][cyt=Gość]no i co z tego......i tak wszystko wyda na narkotyki..[/cyt]a moge Cie tak łaskawie jebnąć!!!??!!!! bo Ci tak pasuje przywalic mocno...jesli nie wiesz to sie nie odzywaj!!! zadne wyniki(a było ich sporo) nie wykazały obecnosci narkotyków we krwi Brit!!!!!!!!![/cyt]
  sooorryyy..poprawka 'wszystkie wyniki' a nie 'zadne...'

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  [cyt=Gość]no i co z tego......i tak wszystko wyda na narkotyki..[/cyt]
  a moge Cie tak łaskawie jebnąć!!!??!!!! bo Ci tak pasuje przywalic mocno...jesli nie wiesz to sie nie odzywaj!!! zadne wyniki(a było ich sporo) nie wykazały obecnosci narkotyków we krwi Brit!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Na co komu ciuchy Brit, Elvisa, M.M.? Ano na to, że to idealna inwestycja. Wiadomo: chodzić raczej nikt w nich nie będzie, ale jak przydzie do kolejnej aukcji, sprzeda za 2 razy tyle, co kupił.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  [cyt=Gość]co potem robi sie z takimi przepoconymi jeansami,oprawia w ramki -bo chyba nie nosi??[/cyt]
  jak kto woli;D...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX