Britney Spears wraca do Adnana?!

Może chcą nagrać sequel swojej słynnej seks-taśmy?

 

Chodzą słuchy, że Britney Spears znowu spotyka się z Adnanem Ghalibem. Co prawda Britney legalnie nadal pozostaje pod nadzorem ojca, jednak wykorzystując swoją rosnącą swobodę, gwiazda ponownie szuka kontaktu z Ghalibem i paparazzo widziano nawet ostatnio w domu gwiazdy w zamkniętej dzielnicy domów jednorodzinnych "The Summit" w Studio City.

 

Osoba z otoczenia Britney powiedziała dziennikowi "The Mirror", że artystką kierują pewne ukryte motywy, a mianowicie chce za wszelką cenę sprawić, aby seks-taśma, którą nagrała wraz z Adnanem w Meksyku, nigdy nie ujrzała światła dziennego:

 
Wszyscy się dziwią, że Britney chce mieć jeszcze coś do czynienia z Ghalibem. Może rzeczywiście nie może żyć bez niego, ale przede wszystkim chodzi o nagranie z Meksyku - Britney chce je mieć.
 

Źródło dodało, że ojciec Britney Jamie Spears nie będzie zachwycony, gdy się dowie, że Adnan znowu pojawił się w życiu jego córki, natomiast matka artystki zawsze była mu bardziej przychylna i uważała, że jego intencje są w głębi serca szczere.

 

Britney i Adnan zaczęli się spotykać pod koniec zeszłego roku. Później była słynna wyprawa do Meksyku zaraz po tym, jak Britney została zwolniona po krótkim pobycie w szpitalu. Para rozeszła się podobno po tym, jak Brit znalazła w komórce Adnana smsy sugerujące, że zdradzał ją z inną kobietą.

 

Ciekawe jak daleko posunie się Britney, aby zdobyć kompromitujące ją materiały, no i przede wszystkim, czy jakakolwiek taśma w ogóle istnieje? Ta dziewczyna ma chyba jakiś dar pakowania się w tarapaty.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (13)
Britney Spears wraca do Adnana?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tysia

  Oceniono 5 razy 5

  Biedna dziewczyna. Ale nie dziwię się jej. Jest zagubiona, potrzebuje kogoś bliskiego. W takich sytuacjach nie ważne kto to będzie. Trzymaj się Brit...

 • power

  Oceniono 2 razy 2

  jak bym mój facet zrobiłby taką sex taśme to bym go roz.. i rozwaliła kasete

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  plotek widac nie jest na czasie... przeciez juz od dawna to widaomo... a za Brit trzymam kciuki, powoli wychodzi na prostą(jutro kręci klip z Madonną)xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  trzymam za nią kciuki! bardzo bym chciała jej jakoś pomóc.. bo ludzie to zazwyczaj ją tylko dobijają...

 • emma_good

  0

  wes najpierf jom zmusa do seksu a ona do niego wraca

 • Gość: Gość

  0

  Ale z niego hamota. O gorszym nie słyszałam. Biedna britni musi się z nim urzerać.Ja na jej miejscu pozwała bym go do sądu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  po jaka cholere gwizady nagrywaja swoje stosunki?<:O to jest chore!!niech sie lecza perwersy!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  KIEDY I W JAKIEJ STACJI JEST SERIAL "JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ,, GDZIE GRA BRIT?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX