Blake Fielder - Civil pisze sprośne listy!

I to wcale nie do swojej żony...

***Uwaga! Tekst zawiera wulgarne cytaty.***

 

Jak się okazuje, mąż Amy Winehouse od jakiegoś już czasu pisuje listy miłosne do kobiety, której nigdy nawet nie widział na oczy, a same teksty z łatwością można podciągnąć pod literaturę nie tyle nawet erotyczną, co wręcz pornograficzną!

 

Blake Fielder - Civil, który przebywa obecnie w londyńskim więzieniu Pentonville, swoje seksualne fantazje wyjawia Melissie Goldstone, która odsiaduje wyrok za handel narkotykami w więzieniu Downview w Surry. Dziennik "The Sun" opublikował fragmenty jednego z listów, w którym Fielder - Civil rozwodzi się na temat seksu z Melissą w brudnej publicznej toalecie:

 
Będę zaciskał ręce na twojej szyi, a ty będziesz ssała mojego ch**a. Będziesz błagała, żebym cię przeleciał, a ja zapytam wtedy, czy jesteś brudną dzi**ą. W końcu spuszczę ci się na twarz.
 

W innym liście Blake twierdzi, że rozstał się z Amy, ponieważ zdradziła go dwa razy - z pomocnikiem swojego menagera Alexem Haynesem i z amerykańskim fotografem Blake'iem Woodem:

 
Ja i Amy zawsze będziemy blisko, ale zdecydowaliśmy, że lepiej nam będzie jako przyjaciołom. Podobno jesteśmy w wolnym związku (do niedawna nie miałem o tym pojęcia), ale ja tak nie chcę. Chcę mieć lojalną, słodką, zdzirowatą dziewczynę.
 

W kolejnych listach następują wizje pełne szalonego, pełnego przemocy grupowego seksu, w których mąż Amy dominuje nad uległymi mu kobietami. Blake twierdzi również, że Amy wie o jego korespondencyjnym romansie oraz o wspólnych planach, jakie on i Melissa mają po wyjściu z więzienia i chce podobno do nich dołączyć.

 

Zadziwiające jest, co więzienie robi z człowiekiem, ale jeszcze bardziej dziwi ogromny wpływ, jaki Blake ma na Amy, pomimo iż przebywa za kratkami. Co dopiero będzie, jak wyjdzie na wolność?

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Blake Fielder - Civil pisze sprośne listy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Amy powinna go olać i ułożyć sobie życie od nowa

 • power

  Oceniono 16 razy 12

  ten człowiek jest po..y nie wiem co Amy widzi w nim tylko ją niszczy

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  facet jest jakis głupi- chce miec lojalną i zarazem zdzirowatą dziewczyne...wątpie czy taką znajdzie

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  O matko i córko...Ten cały Blake ma naprawde kłopoty z sobą i z swoim interesem...bez kitu ma problemy jakiegoś nastolatka...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  dno, dno, dno

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  A czego innego można się spodziewać po takim typie?

 • ginnia

  Oceniono 9 razy 7

  [cyt=Gość]dno, dno, dno[/cyt]
  Popieram ^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  a co mnie to, a zresztą tym gwiazdom to już całkiem odwala,zrobią wszystko żeby tylko się o nich mówiło

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wie co Amy w nim widzi ... on to jakaś tragedia jest z kim ona sie zadała ?? z ćpunem , i nie wiem jak tam go jeszcze nazwać..? i wciągnął ja w to ewidentnie i teraz ma .. i jeszce bedzie nią manipulował wydaje mi sie e jak on wyjdie więzienia to będzie tragedia niech tam siedzicw.. !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX