Amy Winehouse: pobity fan jest zadowolony!

Nie ma to jak dostać łokciem po buzi od ulubionej piosenkarki!

 

 

Mężczyzna, którego Amy Winehouse zaatakowała podczas koncertu w Glastonbury, nie jest specjalnie tym faktem zbulwersowany, pomimo że oberwało mu się niesłusznie.

 

Amy zeszła ze sceny podczas koncertu, na który przybyło podobno aż 75 tysięcy fanów wokalistki, i przechadzała się wzdłuż barierek oddzielających ją od publiczności. W pewnym momencie piosenkarka odwróciła się w kierunku jednego z fanów i uderzyła go dwukrotnie w twarz, po czym ochrona odprowadziła ją na scenę.

 

Organizator festiwalu Michael Eavis i przedstawiciel prasowy Amy szybko wytłumaczyli całą sytuację, twierdząc, że Amy straciła zimną krew tylko i wyłącznie dlatego, że ktoś próbował ją obmacać i ciągnął ją za włosy. 

 

Tymczasem James Gostelow (25 lat), mężczyzna, który poczuł na własnej twarzy gniew wokalistki twierdzi, że Amy przywaliła nie tej osobie co trzeba. Mężczyzna powiedział prasie:

 

Zobaczyłem, jak ktoś stojący za mną rzucił czapkę, która uderzyła w głowę Amy. Ona spojrzała w moją stronę, zobaczyła, że się na nią patrzę i przywaliła mi z łokcia. Najpierw dostałem w czoło, a potem ktoś zawołał coś zza moich pleców, więc ponownie dostałem ja. 

 

Gostelow cieszy się jednakże z wybuchu gwiazdy i nie zamierza składać żadnej skargi:

 

Cieszę się, że udało mi się ją zobaczyć z bliska. Nie każdy może się pochwalić, że został uderzony przez Amy Winehouse. Powinienem pewnie podziękować osobie, która rzuciła tą czapkę.

 

Nieczęsto zdarza się, żeby osoba pobita cieszyła się z tego faktu i pewnie najchętniej by się dała pobić ponownie. Pewnie jeszcze zakonserwuje sobie tego siniaka na wieczystą pamiątkę.

 

MK

Więcej o:
Komentarze (22)
Amy Winehouse: pobity fan jest zadowolony!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  wyjątkowo ładnie i schludnie tu wygląda :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Ona nie mieszka w USA tylko w Londynie.

 • martaw

  Oceniono 13 razy 7

  jak ladnie tu wygląda na tym zdjęciu xD ja bym sie nie cieszyła ale na pewno bym jej nie oddała :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  ona jest boskaa

 • dianusia

  Oceniono 5 razy 5

  heh nie no ma gość z czego sie cieszyć hihi :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  pisze się "tę czapkę", a nie tą czapkę

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  taka mała i taka krewka :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  [/cyt]Blake to w więzieniu chyba dalej siedzi a ten koleś obok to chyba właśnie ten fan, któremu dała w ryj.[/cyt][cyt=sandra][cyt=Gość]

  Tu na tym zdjęciu Amy jeszcze taka dosyć sobie (w sensie wagowej), a ten długowłosy obok to Blake Civil? Jeszcze oboje przed upadkiem.[/cyt]Blake to w więzieniu chyba dalej siedzi a ten koleś obok to chyba właśnie ten fan, któremu dała w ryj.[/cyt]


  ten chłpopak to jej kolega J .. A tak wogóle no to nieżle wygląda na tym zdjeciu ..jeszcze normalnie ..wogole Amy zaskakuje..to też było niezłe , nie wiadomo co tam sie stało ale jak zwykle orginalne zachowanie Amy ;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  "pisze się "tę czapkę", a nie tą czapkę"

  obydwie formy sa dopuszczalne. Sprawdz sobie w slowniku matołku a nie krytykuj od razu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX