Pamela Anderson: "Jessica Simpson to k**wa!"

Czym Jessica tak rozsierdziła Miss Baywatch?

 

Pamela Anderson nazwała Jessicę Simpson k**wą i dzi**ą, ponieważ dotarła do niej informacja, że Simpson nosiła koszulkę z napisem "prawdziwe kobiety jedzą mięso".

 

Pam aktywnie działa na rzecz PETA, organizacji zajmującej się walką o prawa zwierząt i oczywiście jest zagorzałą wegetarianką. Również PETA ostro skrytykowała Jessicę za napis na koszulce, który ich zdaniem jest co najmniej niestosowny.

 

Jak pisaliśmy wcześniej, Jessica założyła niesławną koszulkę jedynie po to, by dogryźć Carrie Underwood, byłej dziewczynie swojego obecnego chłopaka Tony'ego Romero, której PETA przyznała dwukrotnie miano Najseksowniejszej Wegetarianki na Świecie.

 

Tymczasem, przez swoją zazdrość zaskarbiła sobie jedynie szczerą nienawiść największej organizacji walczącej o prawa zwierząt i tysięcy wegetarianów na całym świecie (wliczając w to oczywiście Pamelę Anderson i Carrie Underwood). Złe posunięcie!

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (53)
Pamela Anderson: "Jessica Simpson to k**wa!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  dobra ale po co ją tak wyzywa,

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  I powiedzcie wszyscy od razu, że mięsa nie jecie! Widzisz.. Jesz mięso? To jesteś dziwką i suką dla Pameli. I oceni cię tak chociaż cię nie zna. Jakbyś się czuła na miejscu Jes?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Ej no sorry jak lubi mieso to niech je.. ale dlaczeego ja odrazu od kur*y i dzi*ki wyzywac ;| no przegiecie.. nie ich sprawa co ona lubi... Jezu niech jeszcze jej karzą za to placic 1 mln dolarow.. Hee smieszne..

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  No może Jessica źle postąpiła nakładając tą koszulkę. Przecież każdy ma prawo robić co chcę. Jedni jedzą mięso, drudzy nie, ale to ich wybór, a żeby od razu od dziwek :/ niech ona na siebie spojrzy, a później innych ocenia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  [cyt=Gość][cyt=Gość][cyt=gisiaczek]ohh jacy wy wszyscy jesteście idealni!że mięsa nie jecie ;]sorry,śmiem w to wątpić ;][/cyt]żebyś wiedziała. Ja kocham zwierzęta. Nie jem przyjaciół.[/cyt]Współczujemy, że nie masz prawdziwych przyjaciół i musisz zadowalać się zwierzątkami. My jednak wolimy przyjaźnić się z ludźmi, natomiast spożywać PRAWDZIWE jedzonko. ;)[/cyt]

  A skąd ty możesz wiedzieć że ja nie mam przyjaciół? I nie pisz za każdego człowieka. Szkoda że mnie nie rozumiesz. Zdarza sie. Pamiętaj że zwierzęta to też istoty żywe i one cierpią...

 • dianusia

  Oceniono 12 razy 4

  ;/ ale macie problemy....:P boshe to tylko t-shirt :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  [cyt=Gość]Właśnie widzę, że wegetarianie, jak każda powalona sekta, mają coś z głową :D[/cyt]

  a moze ty kochanie cos masz z główką? Ojej,najwyrazniej tak i to mocno,bo nawet nie wiesz ,ze wegetarianizm to nie zadna sekta <lol> wiesz,rownie dobrze moge rzec ,ze ty nalezysz od sekty ludzi chorych na mózg.Szkoda mi ciebie.
  Najserdeczniejsze życzenia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  To fajnie że Pamela jednak ma coś w głowie i myśli o zwierzętach...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  to wszystko jest smieszne haha.. jessica lubi mieso a pam nie i na ch*j te cale przedstawienie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX