Zagranica

Madonna chce rozwodu!

29.06.2008 07:32
A A A Drukuj
Splashnews/Eastnews

 

Madonna wyznała podobno, że odkochała się w Guyu Ritchiem, a znany reżyser zgodził się na zakończenie ich siedmioletniego małżeństwa. Źródło zdradziło dziennikowi "Daily Mirror":

 

Oboje byli bardzo spokojni, choć zdają sobie sprawę, że ich małżeństwo dobiegło końca. Madonna powiedziała Guyowi, że jest jej bardzo przykro, ale chce rozwodu, a on się zgodził. Wszystko przebiegło dość bezboleśnie, ale było bardzo smutno. 

 

Oboje rozmawiali już ze swoimi prawnikami. Madonna zatrudniła podobno Fionę Shackleton, prawniczkę, która reprezentowała Sir Paula McCartneya podczas jego rozwodu z Heather Mills. Guy, który przebywa obecnie w Londynie, skorzysta z usług znanej i cenionej w stolicy Wielkiej Brytanii firmy prawniczej Forsters.

 

Para porozumiała się i oboje zapewnili, że ich rozstanie będzie polubowne, a najważniejsze jest dobro dzieci - Lourdes (11 lat), Rocco (7 lat) i Davida (2 lata).

 

MK

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (19)

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    Szkoda mi jej a szczególnie dzieci :(

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    zdementowała to niedawno i tyle hehehehe

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    źle robią szkoda dzieci

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    brawo madonna rzuc tego cichego palanta!!!!!!!!!! jesteś gwiazda mozesz miec każdego ;)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 2

    cóż, możemy mieć tylko nadzieje, że Madonna mimo wszystko nadal będzie tworzyłam i śpiewała tak jak zawsze :)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy -4

    [cyt=Gość]Ej plotku daj już spokuj !!! właśnie przez takie ploty małużeństwa się rozpadają !!!! a cierpią na tym dzieci !! skąd wiecie że to prawda???!!! a jeżeli nie to przez takie coś może naprawde do tego dojść !! więc takie sprawy przemilczmy bez żadnych komentarzy z waszej strony plotku.[/cyt]
    CHYBA ZES OSZALALA!!!! HEHHE....NO JASNE MALZENSTWAO ROZPADNIE PRZEZ JAKAS PLOTECZKE NA POLSKIM PORTALIKU PLOTAKRSKIM! PUKNIJ SIE W GLACE!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX