Jamie Lynn Spears urodziła córeczkę!!

Poród przebiegł sprawnie i bez komplikacji.

 

Jamie Lynn Spears urodziła wczoraj śliczną dziewczynkę. Gdy tylko okazało się, że poród jest bardzo bliski, 17-letnia Jamie Lynn wraz z tatą Jamiem Spears i bratem Bryanem polecieli do Nowego Orleanu.

 

Dziecko przyszło na świat wczoraj około godziny 9:30 lokalnego czasu, w Mississippi Hospital. Podczas narodzin, do swojej narzeczonej dołączył Casey Aldridge, podczas gdy Lynne Spears wraz z Britney i Jamiem czekali na korytarzu.

 

Magazyn "People" twierdzi, że para nazwała swoją córeczkę Maddie Briann Aldridge. Dziecko i matka czują się dobrze i wszyscy są bardzo szczęśliwi.

 

Jamie Lynn miała zaledwie 16 lat, gdy w grudniu zeszłego roku ogłosiła, że jest w ciąży. Kolejne miesiące spędziła w posiadłości Britney w Kentwood, przygotowując się do narodzin dziecka i odebrania dyplomu szkoły średniej. Niedawno przeprowadziła się juz do własnego domu w Liberty w Mississipi, gdzie zamieszkała z Casey'em.

 

Plotek gratuluje szczęśliwych narodzin nowego członka rodziny!

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (43)
Jamie Lynn Spears urodziła córeczkę!!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  ważne, że dziecko zdrowe :P I matka oczywiście tez :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Nie chciałabym być na jej miejscu... Ale miejmy nadzieje, że sobie poradzi bo to fajna dziewczyna jest i szkoda by było jakby stało się z nią to samo co z siostrą.

 • doroles_oo7

  Oceniono 7 razy 7

  grunt że są zdrowi :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  [cyt=Gość]BEZ KOMPLIKACJI?? POŁOŻENIE DZIECKA BYŁO POŚLADKOWE- BYŁO CESARSKIE CIĘCIE![/cyt]

  Taaak? Ja jestem bliźniaczką, i obie z siostrą miałyśmy położenie pośladkowe- i obie nasza mama urodziła naturalnie!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Jejku, biedna, 17 lat i już matką została, ale widocznie tak chciał los. Dobrze, że nie zdecydowała się na usunięcie ciąży. Będzie musiała zrezygnować z niektórych planów, ale dziecko jej to wynagrodzi:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  dajcie zdiecie tej zapewne slicznej dziewczynki

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  ciekawe ile kasy zgarnie za zdjęcia dziecka, moja sąsiadka urodziła bliźniaki w tym jedno z rozczepem podniebienia czemu o takich ludziach nie piszą, którzy potrzebują pomocy

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Niech rośnie zdrowo. :)

 • jamie

  Oceniono 5 razy 5

  ludzie!!!! to jej sprawa no i co ze jest za mloda? ja mialm 18 lat jak urodzilam coreczke i teraz moja ksiezniczka ma 7 miesiecy i jest moim i tatusia oczkiem w glowie.. przestaniec psuc jej reputacje zal wam pizde sciska??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX