Matthew McConaughey weekend spędził w Nikaragui!

Przez większość czasu był pijany jak bela...

 

Matthew McConaughey na weekend wybrał się do Nikaragui, żeby trochę posurfować. Aktor piątkowy wieczór spędził w stanie znacznego upojenia alkoholowego w San Juan Del Sur w barze Iguana, gdzie był zajęty głównie podrywaniem lokalnych kobiet, ale prawdziwa zabawa zaczęła się dopiero w sobotę. Świadek doniósł prasie:

 

Był tak pijany, że ledwie trzymał się na nogach. W pewnym momencie wszedł na stół i zaczął krzyczeć łamanym hiszpańskim, że zgubił gdzieś swoje klapki. Tańczył z całym mnóstwem kobiet, ale był zbyt pijany, by z którąkolwiek z nich iść do domu. Do baru przyszedł sam bez obstawy, co wszystkim zaimponowało. W końcu był już tak pijany, że trzeba było go wynieść na zewnątrz.

 

W mailu do "New York Daily News" Matthew potwierdził swoją wycieczkę do Nikaragui. Zaprzeczył, jakoby podrywał lokalne kobiety, natomiast co do alkoholu, stwierdził:

 

Czy byłem pijany? I to jeszcze jak! Nikaragua to piękne miejsce z cudownymi falami - najlepszy surfing w moim życiu. No i nadal szukam lewego klapka. Jakby ktoś się na niego natknął (na boku ma wyszyte 6:22), to proszę go do mnie podesłać - wyznaczyłem nagrodę.

 

Jeszcze tego lata Matthew ma zostać ojcem, więc pewnie była to jego ostatnia szansa, żeby się trochę wyszaleć. Jak tylko malec przyjdzie na świat, aktor dostanie godzinę policyjną, a jedyne zataczanie się, jakie będzie uprawiał, będzie wynikało z chronicznego braku snu  

 

MK

 

Więcej o:
Komentarze (9)
Matthew McConaughey weekend spędził w Nikaragui!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  [cyt=Gość]ale on jest brzydki..[/cyt]wlasnie ze niezle ciacho z niego:]

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Weekend w "barze Iguana" Hahaha, nie mam pytań! Facet jest boski z wyglądu, ale umysłowo pozostawia wiele do rzyczenia. Nie wiem, czy słyszeliście, że tak intensywnie szuka tych klapek, bo to jego "szczęśliwe japonki"!:P

 • ggossa

  Oceniono 4 razy 2

  uwielbiam filmy z nim ;] np : sahara ;D jeden z moich ulubionych ... ale zauwazcie ze czlowiek chcial zaszalec juz po raz ostatni tego lata ..

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -1

  teraz juz nikt nie napisze że był pierwszy
  i co ? gó..

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy -2

  ale ladny... i glupi...Śmiesznie musial wygladac jak byl pijny xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -3

  Obleśny facet, do tego ma krótkie nogi!
  FUJ!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -3

  ale on jest brzydki..

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -4

  Wedle mnie to mógł spędzić na Syberii.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -5

  PIERWSZA !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX