Owen Wilson się bawi: wódka i striptizerki

Po rozstaniu z Kate Hudson Owen Wilson leczy smutki alkoholem i striptizem....

 

Kate Hudson pociesza się po zerwaniu z Owenem Wilsonem w ramionach Lance'a Armstronga. Owen postanowił natomiast poszukać rozwiązania swoich problemów miłosnych w klubie ze stiptizem w Filadelfii. Źródło doniosło dziennikowi "New York Post":

Spędził cztery i pół godziny w klubie Rick's Cabaret i był w dość optymistycznym nastoju. Oglądał mecz, pił piwo i podziwiał półnagie dziewczyny. Kilka z nich poprosił nawet o prywatny taniec i zdecydowanie w swoim wyborze preferował blondynki. Przynajmniej jednej z dziewczyn zostawił studolarowy napiwek.

Jedną z dziewczyn aktor zaprosił również do pokoju dla VIPów. Tancerka, która twierdzi, że wygląda zupełnie jak Kate Hudson, powiedziała prasie:

Jeśli nawet ma jakieś problemy, to nie było po nim niczego widać. Ludzie często mówią mi, że wyglądam jak Kate - jemu to zupełnie nie przeszkadzało.

Kate i Owen zerwali ze sobą po krótkiej przygodzie, która trwała dwa miesiące. Wcześniej para spotykała się przez około 9 miesięcy, zanim rozstali się zeszłego lata.

MK

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Owen Wilson się bawi: wódka i striptizerki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  niech miesza jego sprawa ja nie bede miał kaca z tego powodu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  [cyt=doda]a wy czemu nie w szkole?![/cyt][cyt=doda]a wy czemu nie w szkole?![/cyt] Bo szkołę zburzyli, a w miejscu szkoły będzie DROGA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  [cyt=Gość]Dzisiaj zdaję maturę. Temat matury: Rzeki jako dostarczyciele owadów do elektrociepłowni morskich przy użyciu tlenu. A co do tego faceta, to jest świntuch. Przecież zamiast tego może oglądać szympanse.[/cyt]MASZ W 100 % RACJĘ.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  [cyt=Gość]Dzisiaj zdaję maturę. Temat matury: Rzeki jako dostarczyciele owadów do elektrociepłowni morskich przy użyciu tlenu.[/cyt]
  Powodzenia na maturze!

 • shynshylka

  Oceniono 1 raz 1

  [cyt=Gość][cyt=Gość][cyt=Gość]Dzisiaj zdaję maturę. Temat matury: Rzeki jako dostarczyciele owadów do elektrociepłowni morskich przy użyciu tlenu.[/cyt]Powodzenia na maturze![/cyt]A czemu ty nie zdajesz w tym roku matury ? Przecież chodzimy do tej samej klasy.[/cyt] Eeeee....zapomniało mi sie

 • mika

  Oceniono 3 razy 1

  [cyt=Gość][cyt=doda][cyt=mika]a klin klinem :)[/cyt]chyba się skądś znamy...[/cyt]Znamy się. Ja jestem twoją 74 letnią siostrą, a ty jesteś moim 9 letnim bratem.[/cyt]

  WOW! witaj babciu! :D w plotkarskiej społeczności

 • Gość: Gość

  0

  no przeciez podobno biora slub?!?!?! wiec co to za bzdury Plotku?

 • Gość: Gość

  0

  [cyt=mika][cyt=Gość][cyt=doda][cyt=mika]a klin klinem :)[/cyt]chyba się skądś znamy...[/cyt]Znamy się. Ja jestem twoją 74 letnią siostrą, a ty jesteś moim 9 letnim bratem.[/cyt]WOW! witaj babciu! :D w plotkarskiej społeczności[/cyt PRZEPRASZAM - nie babciu tylko siostro.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  [cyt=doda][cyt=mika]a klin klinem :)[/cyt]chyba się skądś znamy...[/cyt]Znamy się. Ja jestem twoją 74 letnią siostrą, a ty jesteś moim 9 letnim bratem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX