Brangelina przeprowadzi się do Francji?

Kontynuując swoje międzynarodowe wojaże, Brad Pitt i Angelina Jolie wraz z rodziną powrócili do Francji, tym razem jednak, jak sami zaznaczają, na dłuższy czas. Czyżby rozpoczęły się przymiarki do planowanej przeprowadzki do Europy?


Brangelina wraz z czwórką dzieci (Shiloh, Maddox'em, Pax'em i Zaharą), dwiema nianiami i trzema ochroniarzami wylądowała swoim prywatnym odrzutowcem na lotnisku nieopodal Nicei. Następnie cała rodzina została przetransportowana do prywatnej willi Paula Allena - współzałożyciela Microsoftu. Wszystko wskazuje na to, że Brad i Angelina planują pozostać we Francji co najmniej do końca maja, na co z pewnością już zacierają ręce i ostrzą kły francuscy paparazzi.

 

Angelina będzie promować dwa nowe filmy podczas tegorocznego festiwalu w Cannes, który odbędzie się między 14 a 25 maja, a będą to The Changeling oraz Kung Fu Panda. Pofestiwalowe plany pary nie są znane. Pojawiają się spekulacje, że rodzina powróci do Stanów, by Angie mogła przygotować się do urodzenia dziecka.

 

Z drugiej strony coraz częściej docierają do prasy informacje o planowanej przeprowadzce pary do Europy, więc być może najnowszy członek klanu Pitt/Jolie przyjdzie na świat już we Francji.

MK

Więcej o:
Komentarze (6)
Brangelina przeprowadzi się do Francji?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  A kto ją tam chce?

 • verushka1

  0

  juz nie wiadomo gdzie będą mieszkać.. wczesniej podawali for sure.. w tabloidach roi sie od bredni a ich biura prasowe wypieprzają fajerwerki. dlatego ludzie ktorzy czytaja te smiecie sa skazani na pozostanie w rzeczywistosc czysto wirtualnej

 • Gość: Gość

  0

  Luzik przecz z anty fanami Brandeliny!!

 • Gość: Gość

  0

  mnie to interesuje

 • Gość: Gość

  0

  PIERWSZY

 • Gość: Gość

  0

  A kogo to interesuje:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX