Pamela Anderson zatańczyła nago "na rurce" dla szefa "Playboya"

09.04.2008 15:04
Pamela Anderson

Pamela Anderson (Pamela Anderson/pr photos)

Takiej niespodzianki na 82. urodzinach Hugh Hefner (i chyba pozostali goście też) na pewno się nie spodziewał. Gdy szef "Playboya" wszedł do swojego apartamentu w jednym z hoteli w Las Vegas, to co zobaczył o mało nie przyprawiło go o zawał serca - Pamela Anderson - ubrana tylko w szpilki tańczy na "rurze"!

 

40-letnia Pamela Anderson sprawiła niezły prezent na 82. urodziny Hugh Hefnera. Zapewne z sympatii, ale i w dowodzie wdzięczności (to Hugh zrobił z niej gwiazdę i 12 razy dał na okładkę "Playboya"), Pamela wystąpiła naga dla Hugh i zatańczyła dla niego tzw. go-go dance. Hefner był zadowolony z takiego prezentu - zdradza niejaki George Maloof, właścieciel w hotelu.

Był oniemiały i miał największy uśmiech jaki u niego widziałem.
Komentarze (62)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  p.mikolajczak

  Oceniono 3 razy 3

  A wy wszyscy tacy święci i Pamelę od dziwek i kurew.
  Wiec ja bede tym który się przyzna.Chciałbym TO zobaczyc
  Nara wam

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Mam 15 lat i myślałam, że znajdę tu definicję KWADRATU OKRĄGŁEGO. Bo jutro mam maturę z biologii, a na maturze z biologii jest zawsze to pytanie.


  dziecinko kochana jak sie pisze mature to ma sie co najmniej 18 lat a nie 15 i co ma definicja kwadratu do biologi??!! chyba cos ci si pomieszalo z deczka...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl ZAl

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Stary satyr i idiotka

 • avatar

  karramba

  Oceniono 1 raz 1

  no i dobrze miała ochote to zatanczyla w koncu nie pierwszy raz rozebrala sie publicznie

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ma dziewczyna dobry charakter, nie zapomniała o facecie, który zrobił z niej gwiazdę. Tylko pochwalić.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nigdy nie byliscie gwiazdą wiec nie wiecie jak to wygląda po drugiej stronie lustra.to co dla nas jest obrzydliwe dla nich całkiem normalne.nie znacie nikogo osobiscie i nie wiecie jakie są miedzy nimi układy.a to co zrobiła to jej sprawa.jak czuje sie jeszcze atrakcyjną kobietą to dlaczego nie miała by pokazac chocby ostatni raz swoich wdzieków kolesiowi który ją widzial milion razy nago i który ją wypromował.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  stara rura to tylko jesj pozostało tańczyć na starej rurze... ;)

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  łał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane