Zagranica

Co oni robią?!

08.04.2008 22:04
A A A Drukuj

 

Możliwości jest kilka:

 

Robin Williams zapomniał się i myśli, że przytula seksowną blondynkę. Na korzyść tej odpowiedzi przemawia fakt, że aktor ma zamknięte oczy.

 

Robin Williams pomaga wyjąć Simonowi Cowellowi kluczyki do auta z tylnej kieszonki spodni.

 

I trzecia możliwość: Para robi dokładnie to co widać czyli nic. A w każdym razie - nic złego!

 

Plotek nie będzie się domyślał, bo takie insynuacje nie są w naszej naturze...

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (26)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    nie nawidze plotek ktos widzial zdjecie i pie... bezsensowie "może jest gejem, może cos mu kradnie" ku...... h... trafia, po pierwsze radze poszperać więcej i dowiedzieć sie czegoś na ten temat a pózneij pie...ć za przeproszeniem. Jak wiem Robin Williams jest świetnym komikiem, pokazał się w jakimś tam programie już nie pamiętam nazwy i robił sobie jaja z tym gościem lub z niego ... oto całą filozofia, ale dla was nie ... trzeba jebnąc "Robin jest gejem ! szok !"

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    Czy macie pewnosc ze to Simon Cowell i Robin Williams? Nieee. Wiec o czym my ty rozmawiamy a nawet jesli sa podobni albo cos to przeciez ile oni tam maja dublerow.

  • ewciaaaaaa

    0

    Mslalam ze to miejsce na komentarz a nie wyzwiska jak macie ochote na wzajemne obrzucanie sie obelgami to wymiencie sie nr tel.i piszcie do siebie sms-y.A jesli chodzi o zdjecie to coz nie uwazam ze ta powinni sie citulac mezczyzni no chyba ze sie kochaja to juz inna sprawa tzn ich.

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    jaaa jestem pierwsza:P

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    czyżby geje?

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    ty dziwko szmate masz na ryju ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX