Agyness Deyn - nadciąga konkurencja dla Kate Moss!

Agyness Deyn i Kate Moss przesiadują w tych samych miejscach, mają wspólnych znajomych, podobny gust odnośnie facetów i są ciągle ze sobą porównywane. Agyness jest jednak gorętsza i znacznie młodsza. Czy wysadzi Kate z siodła?

 

Stosunki miedzy obydwiema paniami były bardziej niż chłodne, a teraz za sprawą Pete Doherty'ego to już niemal Syberia. Agyness spędza z nim wiele czasu, co doprowadziło do furii Kate, która zerwała z nim kilka miesięcy temu. Swoją drogą nadal nie możemy pojąć sekretu sukcesu Pete. Ciągną do niego same sławne modelki: najpierw Kate Moss, potem Irina Lazareanu, a teraz Agyness (szczęściarz z niego).

 

 

To nie jest jedyny powód, dla którego Kate nie przepada za swoją młodszą koleżanką po fachu, okrzyknięta Modelką Roku 2007 na British Fashion Awards. Jak wyjaśnia jeden z znajomych Moss:

Wszyscy porównują je ze sobą, co bywa denerwujące. Kate jest bardzo przeczulona na punkcie Agyness, ponieważ ona dopiero zaczyna i jest prawie o 10 lat od niej młodsza. Uważa, że Agy próbuje ją kopiować. Przebywa w podobnych miejscach i mają wspólnych znajomych. Wkurzyła się na wieść, że Agy została bliską znajomą Pete. Kate zamierzała wcisnąć się na jego imprezę urodzinową, ale dowiedziała się, że Agy tam jest i uznała to za zbyt niezręczne.

Ktoś inny stwierdził, że jest tylko kwestią czasu, aż dojdzie do rękoczynu pomiędzy tymi dwiema ślicznotkami. Podobno złość piękności szkodzi.
Więcej o:
Komentarze (39)
Agyness Deyn - nadciąga konkurencja dla Kate Moss!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ona naprawde jest piękna..a wszyscy Ci którzy mówią ze jest brzydka zazdroszczą jej urody ;p;p

 • fionus

  Oceniono 2 razy 2

  agy jest ładniejsza ale kate bardziej popularna xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  moss wyglada jak narkomanka troche oczy jej sie rozchodza na boki albo nie umie opanowac galek ocznych a co do facetow no ostatniego miala boskiego kilera kotow :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  lubię i kate i agyness ! i agy wcale nie kopiuje moss! one są zupełnie inne i mają inne style! kate może być ciut zazdrosna bo boi się że agy zajmie jej miejsce.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Agyness wymiata!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Agy zaczeła teraz troche kopiować kate.Ale Kate i tak jest najlepsza

 • Gość: Gość

  0

  moze i moss ma doswiadczenie wieksze ale agy jest o wiele ladniejsza ... zobaczycie jeszcze . :P nie wiecie na co stac takie dziewczyny jak Agyness :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  o Bozzeeee co ja czytam... Kate ladniejsza ??? Dajcie spokoj. Kate jest szara mysza przy Agness i do piet jej nie dorasta - Agness muza wszystkich projektantow o wyjatkowej urodzie oh.. duzo moglabym pisac o mojej ulubionej modelce.

 • Gość: Gość

  0

  Więcej fotek Agyness Deyn na www.rond.xt.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX