Kto jest najbardziej pociągającą kobietą?

Takich rankingów było już więcej niż imprez Paris Hilton. Jednak tym razem postanowiono uwzględnić coś więcej niż tylko seksowność - także inteligencję, poczucie humoru, charyzmę i ambicje.

 

O taką sondę pokusiła się strona AskMen.com. Odwiedzający mogli oddać głos na jedną z 99 kobiet, która według nich byłaby idealną dziewczyną lub żoną. Jak twierdzą twórcy:

Tegoroczna lista pokaże, z kim chcieliby związać się nasi użytkownicy i kogo uważają za pięknego, urzekającego i sympatycznego.

 

Katherine Heigl i Josh Kelley (Fot. Donna Newman AP) 


Najlepszym połączeniem tych cech okazała się być gwiazda "Chirurgów", Katherine Heigl, która zdobyła najwięcej głosów. Od niedawna szczęśliwa żona piosenkarza Josha Kelley (zazdrościmy). Katherine znalazła się także na liście "11 Najbardziej Interesujących Ludzi 2007 Roku" w programie ABC/DEF.

 

 

 Fot. MARIO ANZUONI REUTERS

 

Drugie miejsce należy do brazylijskiej modelki Alessandry Ambrosio, jednej z aniołków Victoria's Secret. Tyra Banks nazwała ją "przyszłością świata mody". Alessandra jest twarzą Next oraz Armaniego. Kocha surfing, czekoladę i działa charytatywnie.

 

 

Kate Beckinsale i Len Wiseman (Fot. Mario Anzuoni Reuters) 

Tuż za Ambrosio uplasowała się Kate Beckinsale, gwiazda "Pearl Harbor" i komedii "Klik: i robisz, co chcesz". Piękna angielka studiował literaturę francuską i rosyjską. Niestety również jest zajęta - jej mąż to reżyser filmowy, Len Wiseman.

 

 

W pierwszej dziesiątce znalazły się także: Eva Mendes, Jessica Alba, Scarlett Johansson, Jessica Biel, Rihanna, Marisa Miller i Adriana Lima.

Więcej o:
Komentarze (117)
Kto jest najbardziej pociągającą kobietą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  scarlett i adrianna to jasne

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Fergie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Rihanna jest THE BEAST

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  co!!!!!!!!ona jest ladna wole od niej rihanne

 • Gość: Gość

  0

  MAdonna jest najpiekniejsza i najbardziej pociągająca:D:D

 • Gość: Gość

  0

  ej a do zagłosowania

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  na moje to Rihanna jest najpiękniejsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Rihanna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX