Kate Moss wychodzi za mąż?

Jeszcze nie opadły emocje po burzliwym rozstaniu Kate Moss i Pete'a Doherty'ego, a modelka już planuje zawarcie związku małżeńskiego z obecnym partnerem, również muzykiem rockowym Jamie'im Hincem.

 

Królowa wybiegu i gitarzysta zespołu The Kills zaczęli się spotykać w sierpniu zeszłego roku, zaraz po głośnym zerwaniu Kate i Doherty'ego. Najwidoczniej w nowym związku modelka czuje się na tyle pewnie, że już planuje ceremonię ślubną.

 

Supermodelka wpadła do jednego z droższych hoteli w Londynie, Claridge's, i zabrała masę broszurek informacyjnych. Krążą plotki, że to właśnie tam Kate ma zamiar wziąć ślub, po którym nastąpi uroczyste przyjęcie w jednej z najbardziej wytwornych sal balowych.

- Kate promieniała, gdy przyszła po broszury ślubne - mówi osoba pracująca w hotelu. - Sprawiała wrażenie kobiety kochanej i szczęśliwej.

Przedstawiciele hotelu Claridge's czują się niezwykle zaszczyceni wyborem Moss. Z drugiej strony nie kryją zaskoczenia, ponieważ ostatnimi czasy Kate upodobała sobie hotel Dorchester, w którym wyprawiła 34. urodziny. Przypuszczano, że to właśnie to miejsce zostanie wybrane na ślub.

 

Kate Moss i Jamie Hince spotykają się od sierpnia zeszłego roku. Warto przypomnieć, że to modelka oświadczyła się partnerowi.

 

Ślub też pewnie załatwi sama - biedny facet...

 

Więcej o gwiazdach z Wysp znajdziecie TUTAJ!

 

Więcej o:
Komentarze (36)
Kate Moss wychodzi za mąż?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  jestescie smieszni, uwazacie sie za ..e ideały.

 • Gość: Gość

  0

  jednym słowem to dziwka ku.. pi.. i szmata

 • Gość: Gość

  0

  suka powinna wyjsc za psa wychodzic!

 • Gość: Gość

  0

  suka powinna wyjsc za psa wychodzic!

 • Gość: Gość

  0

  Glupi jak sie z nia ozeni.

 • Gość: Gość

  0

  ona ona brzydka

 • Gość: Gość

  0

  nie ma w niej nic ładnego, może poza kg podkładu na mordzie. przeciez jak ona wygląda bez makijażu - tragedia. Niech sobie wychodzi za kogo chce wielka gwiazda, podobna jest do mopsa!!

 • Gość: Gość

  0

  a myslałam że zaprezentowała się w plotku tylko po to aby pokazać że ma arystokratycznie szeroką szczękę jak chyba dupont w powieści toma wolfe o charlotte simons..

  dziwne że sama zbiera ulotki.. mogła wysłac szofera..

 • Gość: Gość

  0

  ale ale jak to? nie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX