Britney Spears zamknięta w szpitalu psychiatrycznym!

Stało się! Britney Spears została zamknięta w szpitalu psychiatrycznym!

 

Rano donosiliśmy, że Britney Spears ponownie umieszczono w szpitalu. Nikt jednak nie wiedział, co takiego stało się w domu piosenkarki, że konieczna była interwencja karetki, radiowozów, helikopterów i ponad stu paparazzi. Teraz już wiemy - nic się nie stało.

 

Cała akcja została zaplanowana przez rodzinę piosenkarki i jej przyjaciela Sama Lufti. Wszyscy oni zadecydowali, że Britney trzeba niezwłocznie umieścić w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ jest ona niebezpieczna dla otoczenia. Źródła donoszą, że po zakupie nowego Mercedesa gwiazda jeździła nim jak pijana po swojej dzielnicy stwarzające realne zagrożenie dla ludzi. To prawdopodobnie z tego powodu Sam nie pozwolił jej później prowadzić samochodu, co wprowadziło piosenkarkę w stan furii. Bezpośrednią przyczyną umieszczenia Britney w szpitalu było z kolei rozdwojenie jaźni.

 

Piosenkarka nie chce widzieć swojej rodziny i przyjaciela Sama. Odmawia także przyjmowania leków, twierdzi, że jest zdrowa i chce jak najszybciej opuścić szpital. Na szczęście tym razem jej się to nie uda, ponieważ sąd wydał rozporządzenie, które zmusza Britney do pozostania w szpitalu. Ponad to lekarze mają prawo podać jej leki wbrew jej woli. Jednakże mogą to zrobić dopiero po trzech dniach od momentu przyjęcia do szpitala.

 

Czy to już koniec legendy popu?

 

Więcej o:
Komentarze (348)
Britney Spears zamknięta w szpitalu psychiatrycznym!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  serce mi się krojiiiiiiiii............ninunia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To wszystko przez jej meza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem co was tak śmieszy. ://
  szkoda mi jej, ona tyle przeszła , doszło do problemów zdrowotnych, a was to bawi. To tylko człowiek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie powinni jej tak traktować... to skandal że taka osobe jak Britney zamykają w psychiatryku nie pozwalając jej na wyjaśnienia ... ma otpały jak każdy ale żeby odrazu do wariatkowa... !!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ONA JEST NADAL KSIEZNICZKA POPu I NIC ANI NIKT TEGO NIE ZMIENI TRZYMAM ZA NIA KCIUKI!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ostrooo patrze dala sobie wkrecic niby rodzina a to do szpitala ja zamkneli zeby sobie jej hajs zgarnac. . . . zostawcie ja w spokoju !!!! a nie sie jej czepiacie ona napewno jest normalna !

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  W szpotalu psichitarycznym jest lepiej ????!!!! Jakiś ty głupi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ona z tamtad wyjdzie wiem o tym..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Britney 3-mamy za ciebi kciuki !!! dla nas zawsze bedziesz królowa popu !!! twoja rodzinka chce wyciagnac tylko od ciebie pieniadze a ty im na to nie pozwoliłas wiec musieli sobie jakos poradzic zeby sie ciebie pozbyc 3-maj sie czekamy na nastepne płyty !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX