Brangelina będzie mieć bliźnięta!

Angelina i Brad zapowiadali już wcześniej, iż planują powiększyć swoją rodzinę o piąte, tym razem biologiczne dziecko. Plany przeszły ich oczekiwania - zamiast piątki pociech, będzie szóstka!

 

Angelina od dawna chciała zajść w ciążę, jednak lekarze przestrzegali ją, że jest zbyt chuda. Jak podaje "Star Magazin", ten upragniony moment wreszcie nadszedł:

Angie właśnie odkryła, że je za trzech od ponad tygodnia. Brad i Angelina są pełni zachwytu, ale wciąż sądzę, że będą dalej adoptować.

Potwierdzeniem tych plotek może być fakt, że niedawno Angelina odwiedziła lekarza, który opiekował się Nicole Richie podczas ciąży. Jolie odwołała także swój wyjazd do Europy. Nie ustaje jednak w działalności charytatywnej - zamierza odwiedzić szpital, w którym jej matka Marcheline zmarła na raka jajnika:

Jolie chce złożyć hołd Marcheline najlepiej jak potrafi. Zamierza wybrać się razem ze swoim partnerem Bradem Pittem, ich dziećmi oraz bratem Jamesem do Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles, gdzie zmarła Marcheline. Chcą wesprzeć szpitalne badania nad rakiem u kobiet i odwiedzić grób Marcheline. Angelina wie, że jej dzieci nie pamiętają Marcheline, co jest dla niej ciężkie do zniesienia. Ma nadzieję, że poprzez pokazywanie im zdjęć i gotowanie jej ulubionej potrawy - gęstej zupy jarzynowej - dzieci odczują jakąś łączność z babcią.


Więcej o:
Komentarze (65)
Brangelina będzie mieć bliźnięta!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  hura bendą śliczne bobaski

 • Gość: Gość

  0

  Ciekawe, czy te dzieci wiedzą co to jest miłość, czy są tylko kolejnymi "okazami" w kolekcji...

 • Gość: Gość

  0

  szcześcioro dzieci! niedługo pokonają moją prababcię xD

 • Gość: Gość

  0

  darmowe filmy erotyczne, filmy porno www.x-tube.pl

 • Gość: Gość

  0

  uważam, że Angelina postępuje szlachetnie. Żadne z was pewnie nie wie, jak to jest być przy człowieku, który umiera na raka, nie wiecie pewnie jak to jest później. Wspiera szpitale, działa charytatywnie, daje lepsze jutro innym dzieciom, a swoim przy okazji. Podziwiam tą kobietę, że tak potrafi, a to rzadka zdolność w tych czasach...

 • Gość: Gość

  0

  ŁADNA PARA TO I NA DWA SE POZWALA!!!!!!!! JAK NAROBILI TO NIECH SIĘ TERAZ MĘCZĄ ICH SPRAWA!!!!!JA MAM W DOMU BLIŻNIECZKI SIOSTRY I NIE JEST TAK ŻLE MOŻNA SE JAJA POROBIĆ JEST CZADOWO!!WOW!!! MÓWIE WAM!!!

 • Gość: Gość

  0

  GRATULUJE

 • Gość: Gość

  0

  Fajnie jest mieć dużą rodzinke wrazie czego zawsze ktos moze pomoc:):):)

 • Gość: Gość

  0

  Brangelina?? a co to??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX