Hojny David Beckham!

Taki facet to skarb! David Beckham przygotował prezenty na wszystkich Spicetek! O żadnej nie zapomniał.

 

Pierwsza po latach trasa Spice Girls to wiekopomne wydarzenie. David Beckham, świadom wagi tego przedsięwzięcia, postanowił obdarować wszystkie dziewczyny bez wyjątku małym prezentem. Każda ze Spicetek dostała złotą bransoletkę, aby w ten sposób zapamiętać trasę po reaktywacji zespołu.


David Beckham, który jest mężem jednej ze Spicetek, Victorii, czuje się bardzo związany z zespołem i bardzo przeżywał ich pierwszy koncert w Vancouver, który odbył się w zeszłą sobotę. Przed samym występem każda z dziewczyn otrzymała od piłkarza złotą bransoletkę.

 

 

Victoria nie jest, choć mogłaby, zazdrosna o resztę koleżanek. Śmieje się czasami, że David jest tak zżyty z pozostałymi dziewczynami ze Spice Girls, że czasami myśli, iż jest mężem całej piątki, a nie tylko Posh.

 

Małe drobiazgi bardzo przypadły do gustu kobietom, które dumnie prezentowały na scenie.

 

Geri wspominała później:

Kiedy przygotowywałyśmy się do naszego pierwszego występu w Irlandii w 1998 roku, David wpadał na próby i bardzo wspierał Victorię. On jest praktycznie jak rodzina. Trzeba być twardym, aby wytrzymać ze Spice Girls!

 

Zaraz po wręczeniu dziewczynom prezentów, David zabrał trzech synów, zasiadł na widowni i pełen dumy z żony i reszty zespołu, oglądał występ.

 

Słodko...

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Hojny David Beckham!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Becks RLZ!:) dVb

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Zobacz co robi Paris Hilton w lazience www.rznij.pl/parishilton

 • Gość: Gość

  0

  Może ja jestem bezguście, ale ja nie widzę tu atrakcyjności. Dlaczego jest stawiany za wzór męskości, to ja nie wiem. Zwykły facet. I tych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich nie widać.Teraz w modzie jest powszedniość.

 • Gość: Gość

  0

  zapomniał...o mnie!!!

 • Gość: Gość

  0

  Dobry z niego mąż i tyle...

 • Gość: Gość

  0

  Takiego to stać kupować prezenty,jak dostaje 250 milionów rocznie za nie granie ,to się czuje jak pączek w maśle.On już zapomniał jak się gra w piłkę

 • Gość: Gość

  0

  no i luzzzz :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX