Czy matka Zahary chce odebrać dziecko Angelinie?!

Uznana za zmarłą Mentwabe Dawit Lebiso, matka przybranej córki Angeliny Jolie, wciąż żyje i desperacko próbuje odzyskać swoje dziecko - ta plotka obiegła ostatnio świat. Prawda czy bzdura wyssana z palca? Okazuje się, że matka Zahary rzeczywiście żyje, ale...

 

...wbrew pogłoskom Mentwabe jest szczęśliwa, że Angelina i Brad zaopiekowali się jej dzieckiem. Historia Zahary może przypominać trochę historię rodem z brazylijskiej telenoweli, ale napisało ją samo życie.

 

 

Kilka lat temu Mentwabe padła ofiarą gwałtu. Ponieważ nie posiadała środków na utrzymanie dziecka, postanowiła oddać je w dobre ręce. W dokumentach adopcyjnych widnieje, iż kobieta zmarła, co też potwierdziło trzech świadków sprowadzonych przez jej matkę. Tożsamość ojca Zahary nie była znana. Angelina nie miała powodów, by nie wierzyć w prawdziwość tych danych, zatem adopcja odbyła się zgodnie z prawem. Gdyby nie opieka aktorki, dziewczynka mogłaby zginąć.

 

Mentwabe Dawit Lebiso (fot. Reuters)

 

 

Niedawno amerykański magazyn "In Touch" zacytował wypowiedź Mentwabe:

Chcę, by moja córka wróciła do domu i zobaczyła, skąd pochodzi. Jej babcia i ja bardzo starałyśmy się, by wróciła do nas i odzyskała swoją tożsamość.

Niektórzy zdążyli już oskarżyć tę biedną kobietę o to, że bardziej niż na córce zależy jej pewnie na milionach dolarów ulokowanych na koncie Brangeliny. Jednak Mentwabe zaprzecza, by kiedykolwiek wypowiedziała takie słowa. Dodaje przy tym, że jej wypowiedź została źle zinterpretowana przez "tak zwanych dziennikarzy", którzy powiedzieli jej, iż pracują dla Jolie:

Nigdy nie podważyłam adopcji. Nigdy nie powiedziałam czegoś takiego. Nie mam żadnej urazy do Angeliny. Myślę, że moja córka jest bardzo szczęśliwą osobą, będąc zaadoptowana przez światowej sławy damę. Życzę im pomyślności, na którą zasługują.


Legalność adopcji została potwierdzona w piątek przez dr Tsegaye Berthe, przedstawiciela organizacji Wide Horizons for Children, który całe to zamieszanie określił jako "medialny szum wywołany przez pozbawionych etyki dziennikarzy".

 

 

Tak wygląda matka Zahary wraz z skandalicznym artykułem:

 

Mentwabe Dawit Lebiso (fot. Reuters)

Więcej o:
Komentarze (22)
Czy matka Zahary chce odebrać dziecko Angelinie?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i dobrze, Zahara ma prawo poznac swoją matkę, Zahara jest pięknym dzieckiem i dobrze rozumiem jej matkę, ale przecież gdyby nie Angelina nie wiadomo co by się stało z Zaharą!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  DZIENNIKARZE SA IDIOTAMI. PUBLIKUJA INFORMACJE WYSSANE Z PALCA!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  justyna całkowicie się z tobą zgadzam...!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  eeee Justyna bez sensu to napisałaś.
  Tak się składa, że pierwsza nie jesteś, a do tego do czego była ta uwaga o tym, że niektórzy zamiast skomentować piszą "pierwsza!".
  Przecież w tym artykule nikt tak nie pisał:| (no może poza Tobą...lol)

  Bardzo dobrze, że Angelina ją zaadoptowała:) Dziecko przynajmniej nie może narzekać na brak czegokolwiek:)

 • Gość: Gość

  0

  matka to matka niewazne ze biedna odała dziecko bo nie miała srodkow zeby sie nim opiekowac. Nie wyrzuciła jej na smietnik ani nie zabiła co teraz jest bardzo modne jestem pewna ze jak mała podrosnie bedzie chciała spotkac sie z matka

 • Gość: Gość

  0

  tak bywa. moim nikt z nas nie powinien osądzać bo nikt nie znalazł się w takiej sytuacji.

 • Gość: Gość

  0

  Ej... troche ta babka przesadza bez kitu żęrzeji dziecko tej kobiety dobrze sie czuje u Angeliny to niech zostanie a nie jakaś kobieta robi afere jaki przypał i wstyd dla nie....

 • Gość: Gość

  0

  Dobrze by zrobila.Utarla by jej nosa.

 • Gość: Gość

  0

  Dziś przeczytałam artykuł o wtórnym analfabetyźmie Naszych obywateli. Rzeczywiście Polacy nie rozumieją, co czytają! W artykule wyrźnie napisano, że to dziennikarze przekręcili słowa matki Zahary, a nie, że ona chce odebrać dziecko Angelinie i Bradowi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX