Hayden Panettiere otarła się o śmierć!!!

Hayden ze łzami w oczach opowiadała o swoim udziale w akcji protestacyjnej przeciwko zabijaniu delfinów w Japonii. Niebezpiecznej akcji - gwiazda omal nie została zraniona hakiem rybackim! MOGŁA ZGINĄĆ!

 

Hayden wraz z grupą 30 aktywistów, wliczając w to australijską aktorkę Isabel Lucas i profesjonalnych surferów, protestowała w pobliżu rybackiej wioski Taiji. Co roku odbywa się tam rzeź setek delfinów, która jest elementem miejscowej tradycji. Zwierzęta są zabijane dzidami, wyławiane z czerwonego od krwi morza i często oprawiane, kiedy wciąż jeszcze żyją.

 

captiveanimals.org

 

 

Hayden i jej towarzysze pływali na deskach surfingowach, próbując uniemożliwić rybakom odłów delfinów:

Było bardzo prawdopodobne, że zostaniemy zranieni. Bardzo prawdopodobne, że zostaniemy zatrzymani przez policję. Pływaliśmy i strach po prostu znikął. Wszyscy chcieliśmy pójść tam z nożami, rozciąć sieci z delfinami i oczywiście uwolnić je. Być może byłabym teraz w więzieniu w Japonii, gdybym to zrobiła.

 

Fot. Reuters


Hayden rozpłakała się, wspominając zabijane delfiny:

To było naprawdę przerażające. Niewiarygodnie smutne. Byliśmy tak blisko nich, a one skakały ku niebu, wyskakiwały z wody, by zobaczyć nas... Jeden mały delfinek wystawił swoją głowę i patrzył na mnie. Myśl, że nie ma go teraz z nami, jest dla mnie ciężka.

Przeciwko zabijaniu delfinów odbywa się corocznie międzynarodowa akcja "Act for Dolphins" oraz są zbierane podpisy pod petycją o zaprzestanie tego procederu.
Więcej o:
Komentarze (96)
Hayden Panettiere otarła się o śmierć!!!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  No co wy jeszcze od niej chcecie. Zyje sobie w swoim świecie i co Wam do tego (niektórym) Co was to obchodzi jeżeli lubi sobie delfiny i wstawia sie za nimi to on i tak robi swoje . Każdy uważa inaczej a Ja ją naprzykłąd popieram bo kocham zwierzęta i zrobiła bym tak samo !!! pozdrawiam :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Hayden !! Popieram!! Jak można zabijać delfiny... ;(???????!!!!!!!!!!!! Jak zobczylam filmik o tym... ;(((( To nie ludzie... to jakieś potwory bez serca

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ale to jest bohaterka zeby tak blisko podejsc do lodzi rybackiej i di tego jeszcze oni mieli hak ktorym mogli zabic ale ona jest skstra naprawde

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Hayden bardzo dobrze robisz na twoim miejscu to samo bym zrobila to powinno sie skonczyc jak najszybciej

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  delfiny tez są tacy jak my dosłownie to ssaki,które codziennie giną za pare nascie lat wogule ich nie będzie...
  haycen dabrze robi!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  zgadam sie z nią w 100%!!! niech tylko coś jej zrobią to ich normalnie powiozę:-)) jak by się dało:-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  WEZCIE PRZESTANCIE TO JEST PO TO ABY WYRAZIC SWOJA OPINIE A NIE M,OWIC ZE JEST SIE PIERWSZYMM;/ ZGADAM SIE Z NIA

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  jak oni mogą w ogółe zabijać te biedne delfinki!!!!Oni są bez serca!!!Jakbym ich spotkała to nie wiem co bym im zrobiła!!!!BOŻE co za ludzie!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ja tez uwazam ze nie wolno zabijac delfinkow!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX