Paris Hilton chce wskrzeszać psy!

Kolejny pomysł blond-dziedziczki z gatunku ciekawych inaczej...

 

Pamiętacie jak Paris mówiła, że chce się zamrozić po śmierci? A jak później dodała, że dzięki kriogenice ma zamiar żyć wiecznie? To nie koniec jej fascynacji niskimi temperaturami! Parę dni temu nasza blondwłosa piękność powiedziała dziennikarzom w wywiadzie, że chciałaby także wskrzesić swoje martwe psy!

 

To byłoby takie fajne, móc się z nimi bawić w dalekiej przyszłości!

 

Jak zamierza tego dokonać? Po prostu - chce je zamrozić. I to bynajmniej nie po śmierci, ale teraz, póki są jeszcze zdrowe. Może siebie też zamrozi w ciągu najbliższych paru miesięcy? W końcu mówiła, że "razem z psami"... Ciekawe co na to PETA?

Więcej o:
Komentarze (43)
Paris Hilton chce wskrzeszać psy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  to chyba ten CSRowy zamiar z ktorego planuje wywiazac sie w najbliższej przyszlości. poszla bardziej w strone ala gora a nie brada pitta z angeliną.. od jakiegoś czasu sledze wpisy na plotku i cxzekam razem z bradem na kampanie spoleczną paris.. ale zaczelam się zastanawiać czy nie ma to w sobie glupkowatego "what will she do next".. trudno w koncu wyobrazic sobie brada ktory nie sledzi codziennie treści brukowców, skąd uzyskuje informacje na temat różnych gwiazd.. robia to czy tamto.. nie kazdy angażuje sie w akcje charytatywne

 • Gość: Gość

  0

  onie!!!!!!!!!!!!!!!!! lubie jom ale to rzywe istoty ziemskie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Dziewczyno zejdz na ziemie - zostaw psy wspokoju

 • Gość: Gość

  0

  ojjjj.... współczuje jej następnym pieskom:)

 • Gość: Gość

  0

  Czy ty Paris czasem nie przesadzasz?! Biedne maleństwa... nigdy się od niej nie uwolnią...

 • Gość: Gość

  0

  Takie fajne! porąbana . Bląd piękność?! niech się PLOTEK zastanowi...

 • Gość: Gość

  0

  blondwłosa piękność <---- ani torochę nie zgadzam się z tym określeniem, jeżeli chodzi o paryske! a tak w ogóle to te psy będą biedne jeżeli hiltonka to zrobi! aż płakać mi się chce jak o tym pomyśle!

 • Gość: Gość

  0

  www.paris-stars-ana.blog.onet.pl

 • Gość: Gość

  0

  Ej... Można być deb***ilem, ale to jest już szczyt wszystkiego. To właśnie przez takie "damy" jak ona blondynki są głupie według świata. Boże... zamrozić żywego psa - coś strasznego, niech sama się zamrozi zrobi wielki prezent dla ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX