Najgłupsze cytaty gwiazd, cz. I

Gwiazdy nie zawsze błyszczą inteligencją w swoich wypowiedziach. Zobacz ich największe wpadki!

 

Dziś przekonamy się, kto w szkole nie był orłem z geografii. Na dobry początek zaczniemy od cytatu gwiazdy, która jest z nami na co dzień, czyli Britney Spears:

Naprawdę nigdy nie chciałam pojechać do Japonii. Po prostu dlatego, że nie lubię jeść ryb. I wiem, że jest to bardzo popularne tam w Afryce.


Japończycy słyną z pomysłowości. Może znaleźli jakiś sposób na to, by teleportować rodzinny kraj do Afryki. Nadal jednak nie wiemy, jak wytłumaczyć dziwne położenie Kanady względem USA, o której Britney powiedziała:

Wybieram się do zamorskich miejsc, takich jak Kanada.


Zaskoczyła nas także Christina Aguilera:

Gdzie odbędzie się w tym roku Festiwal Filmowy w Cannes?


Rzeczywiście trudne pytanie... Może w Międzyzdrojach?

 

 

Paris Hilton podczas pobytu w Bazylei wyraziła swój zachwyt owym miastem słowami:

Jestem zachwycona pobytem w Zurychu, jestem tutaj pierwszy raz.


Paris nie wie, w jakim mieście przebywa, a Rihanna na którym kontynencie. Piękność z Barbados powiedziała o swojej wycieczce do Londynu:

To jak pobyt w Europie, tylko każdy mówi tu po angielsku.


Natomiast Raquel Welch nie tylko nie wie, na jakie stany dzieli się USA, ale także ile ich jest:

Proszono mnie o przyjechanie do Chicago, ponieważ Chicago jest jednym z naszych 52 stanów.
Więcej o:
Komentarze (258)
Najgłupsze cytaty gwiazd, cz. I
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Nieee... to jest naprawdę beznadziejne. Przeczytałam jeszcze trochę komentarzy i czuję się cokolwiek zdołowana. Ludzie, idźcie lepiej spać. Jasne że Paris czy Christina trochę... no cóż. Ale tak naprawdę to nie mamy żadnej pewności. W sumie to mogło być nawet przejęzyczenie, które zaraz poprawiła [Paris]. Albo wcale tego nie było. A jeśli nawet było to co? Te komentarze powinny przechodzić przez ostrą cenzurę. Od razu mniej by było do czytania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Pytanie do jednego z gości czy Hiltonówa lub Paris to nie to samo??No tak HIltonówa może byc jeszcze Nicky,ale ta nie udaje takiej idiotki...ale widzac nie tylko gwiazdy puszczaja gafy...zwykłym prostakom tez sie to zdarza

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  że co??52 stany?ludzie, nie przesadzajcie ;| a nawet jeżeli ktoś tego nie wie, to raczej powinien wiedzieć to, że Chicago nie jest stanem...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Smiac mi sie chce jak czytam komentarz goscia ktory napisal komentarz 4.04.08 o 8.14!Sory ale czy Hiltonowna to nie Parios??!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  boże ale wy się odrazu jaracie. A może Christina się pytała na jakiej ulicy, hmm? A po pierwsze kanada na dostęp do oceanu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  SUPER

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  a ja lubię Christinę Aguilerę :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ciekawa jestem czemu wiekszosc watpi w to co powiedziala Rihanna.. chyba dlatego ze nie miala az tyle gaf popelnionych co inne gwiazdy.. czekajmy na dalszy rozwój kariery tej wokalistki.. kto wie moze jest taka jak Brit i reszta ..wszystko pieknie na poczatku a potem wyplywa prawda na wierzch bo tak jest zazwyczaj prawda zawsze jest tylko jedna!!! a inteligancja z uroda to rzadka cecha..

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  matko luzik każdemu pomyliś się może zdziwieni? bo ja nie :#

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX