Zac Efron ma urodziny!

Dziś wielkie święto wszystkich nastolatek! Wasza największa gwiazda - boski Zac Efron kończy 20 lat! Radujmy się ze słodkim Zackiem i zaśpiewajmy mu "Sto lat"!

 

Zac Efron mimo młodego wieku, zrobił w Hollywood karierę jakiej pozazdrościłby niejeden leciwy gwiazdor. Nas jednak nie dziwi, że na Zacu tak szybko się poznali - ON JEST PO PROSTU CUDOWNY! Mamy rację? Ale podziękowania należą się nauczycielce Efrona, która w 11-letnim maluchu zauważyła wielki talent i poleciła go agentowi z Los Angeles.

 

Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie: epizody w serialach telewizyjnych i... wielkie role Zaca w musicalach m.in. "High School Musical" i "Lakier do włosów".

 

Prywatnie Zac jest tak cudowny i milusi jak na ekranie, co przyznacie rzadko się zdarza. Efron zakochał się w przeuroczej Vanessie Hudgens. I nie opuścił ukochanej nawet w trudnych chwilach, gdy świat zobaczył ją bez bielizny.

 

Tak dalej Zackusiu! Życzymy ci kolejnych musicali, zdrowia, krzepy i dalej doceniaj kobiety, które dla ciebie wyskakują z ciuchów - jak Vanessa.

Więcej o:
Komentarze (425)
Zac Efron ma urodziny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Zac, Happy Birghtday to you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! let's be happy, because Zac has birghtday!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ZAC SKŁADAM CI NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  wszystkiego naj... naj... ZACUś!!!(buziaki dla Ciebie):P:P:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Zac wszystkiego naj najlepszego
  dzisiaj widziałam twojego sobowtóra był bardzo podobny do ciebie miał piękną róże i był wogole piękny

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Wan jest ochydna a Zac jest przystojny

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  sto lat Zac twoja największa fanka przesyła !!!!!!!!!,buziaki

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wszystkiego najlepszego

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wszystkiego najlepszego Zac! jestem twoim fanem

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jak zawsze na koniec jakieś wredne słówka. ŻAL!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX