Milo Ventimiglia w Herosach bez koszulki!

Nadchodzi drugi sezon przebojowego serialu Heroes i reżyser zadbał o fanki - nakazał zrzucić aktorowi ubranie i pokazać się w pełnej krasie (no prawie pełnej). Przed Wami Milo Ventimiglia bez koszulki!

 

Coś nam się wydaje, że Milo trochę przypakował. W każdym razie wygląda fajnie. Aż nie możemy się doczekać, gdy u nas będzie nowa seria Herosów.

 

 

Klata, klata i jeszcze więcej klaty...

 

A tu klata i plecy...

 

To nie pierwszy raz, gdy aktor postanowił rozebrać się dla roli. Fergie udało się go namówić do tego trochę wcześniej, w teledysku "Big girls don't cry".

 

 

Ciekawe, czy Hayden Panettiere nie jest zazdrosna o swojego przystojniaka?

Więcej o:
Komentarze (45)
Milo Ventimiglia w Herosach bez koszulki!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mniam

 • Gość: Gość

  0

  Oh milo jest piękny, uwielbiam go mam obsesje na jego punkcie a tu on jest bez koszulki och kocham go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ale ciacho mniam...

 • Gość: Gość

  0

  mmm... Milo... i wszystko jasne.

 • Gość: Gość

  0

  Uważam że ona jest cool, Herosi sa cool i Hayden jest cool:-)
  Kiedy będzie w TV 2 sezon herosów???

 • Gość: Gość

  0

  heh:) on jest cudowny :))

 • Gość: Gość

  0

  Rany jaki on jest cudowny!!!!!!!!Kocham Cię Milo!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  oj milooo! ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX