Książę William zatańczy na lodzie!

Istnieje spora szansa, że Książę William weźmie udział w telewizyjnym show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Bardzo stara się o to prezenterka...

 

...Holly Willoughby. Jej największym zawodowym marzeniem jest zaproszenie do trzeciej edycji telewizyjnego programu "Taniec na lodzie" brytyjskiego następcy tronu, Księcia Williama.

 

Głównym powodem, dla którego 26-letnia prezenterka ITV1chciałaby namówić Williama do wzięcia udziału w łyżwiarskim show, jest fakt, iż dzięki temu miałaby szansę na spotkanie babci księcia, Królowej Elżbiety.

 

Moim zdaniem Książę William byłby świetny do tego programu. Wyobraźcie to sobie - sama królowa przychodziłaby na nagrania na żywo, a ja i drugi prowadzący, Philip Schofield, musielibyśmy przed nią dygać - mówi rozentuzjazmowana kobieta dla Britain's New.

 

Sam zainteresowany nie skomentował jeszcze tych rewelacji, choć można przypuszczać, że taka propozycja na pewno go zaciekawiła. William i jego młodszy brat, Harry, przyznali się do namiętnego oglądania telewizyjnych programów tego typu. Zapytani w zeszłym roku, którego "Idola" wolą, amerykańskiego czy brytyjskiego, wskazali na tego pierwszego.

 

Bracia z uśmiechem na twarzy wspomnieli również o walkach, jakie toczą przed telewizorem:

 

Pomimo iż oglądamy zazwyczaj te same rzeczy, zawsze jest kłótnia o pilota i o to, co będziemy oglądać. Zazwyczaj chwilę to trwa" - mówi starszy brat.

 

Nie ma jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia kolejnej edycji brytyjskiego "Tańca na lodzie", ale jeśli William w nim wystąp, to można się spodziewać rekordów oglądalności!

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Książę William zatańczy na lodzie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  To książęta nie mają dwóch telewizorów, że muszą się kłócić o pilota? :) Willy=ciacho.

 • Gość: Gość

  0

  to KSIĄŻĘTA im po prostu nie wypada brać udział w takich programach. o by było gdyby przegrali???????

 • Gość: Gość

  0

  ach co za pierdoły, napiszcie o innych książetach europejskich, Will już mi bokami wychoddzi...

 • Gość: Gość

  0

  2pac jest itak lepszy a co z tymi yelewizorami bogaci i 1 tel dziwne

 • Gość: Gość

  0

  tylko kompletny kretyn moze uwierzyc, ze 2w w kolejce do brytyjskiego tronu wezmie udial w debilnym programie telewizyjnym :/

 • Gość: Gość

  0

  o jest sexy :*********************

 • Gość: Gość

  0

  Nowy projekt internetowy, masz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dzięki innowacyjnej inicjatywie firmy NetPress Digital Sp. z o. o.
  W projekt ten zainwestowano ponad 1 mln PLN.
  Wystarczy dokonać darmowej rejestracji, po niej przesłane zostaną dodatkowe i bardziej wyczerpujące informacje.
  www.otwieramy.pl/?p=39926
  Żadnego spamu, ankiet i banerów, nic nie trzeba klikać ani czytać. Każdy kto się zarejestruje staje się partnerem firmy NetPress. I jeszcze jedno akcja ma już prawie 70 tys. użytkowników, im szybciej się zapiszesz tym szybciej i więcej będziesz zarabiać.
  Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

 • Gość: Gość

  0

  ten koleś wygląda jak pepiczek zwykłe buraki i tyle

 • Gość: Gość

  0

  No jasne, bo nie mają nic do roboty, tylko startować w głupich konkursach... Żałosne. A jak się kłócą o pilota niech se kupią 2!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX