Jude Law i jego ciekawa teoria!

Jude Law doskonale wie, gdzie leżą przyczyny niebywałego powodzenia Wyspiarzy wśród amerykańskich kobiet. Nie chodzi o akcent, styl ubierania czy sposób chodzenia...

 

W jego opinii chodzi o słownictwo, jakiego używają Brytyjczycy. To właśnie ono sprawia, że kobietom zaczyna szybciej bić serce.

 

Na pytanie o źródło powodzenia swoich rodaków u kobiet, odpowiedział:

Być może chodzi właśnie o używane słowa. My często mówimy uroczy albo niegrzeczny. Wydaje mi się, że właśnie o to chodzi - mówi Jude Law.

Aż dziwne, że nie przyszedł mu do głowy specyficzny akcent brytyjski. Przecież to on jest identyfikatorem każdego Brytyjczyka poza granicami jego kraju.

 


Aktor na łamach New York Daily News przyznał również, że pogodził się z określaniem go obiektem westchnień i przystojniakiem:

 

To dość śmieszna sytuacja, bo to zawsze tak jest. Jeśli zostaniesz nazwany w jeden sposób, to wolałbyś inaczej. Kiedy znowu określą cię inaczej, to też nie jest do końca to. Urokiem dorastania jest fakt, że człowiek dojrzewa i zdaje sobie sprawę, że mówienie o nim w jakikolwiek sposób świadczy o zainteresowaniu ludzi jego osobą.

 

Ostatnio Jude Law zerwał na chwilę z wizerunkiem przystojniaka w garniturze i pojechał do Afganistanu szerzyć pokój. Odwiedził przede wszystkim placówki dyplomatyczne, ale też dzieci w sierocińcach. Ach ten Jude...

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Jude Law i jego ciekawa teoria!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  JEZUUU JAK NA NIEGO PATRZE TO MNIE TAK ROZRYWA GDZIESZ TAKIM BYC SEXYYY JA NIE MOGE AHHHH A JAKIE ON MA SPOJRZENIEEE TRZYMAJCIE MNIE LUDZIE...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ale ma smieszna teorie ,ma powodzenie u bab bo wyglada ja wyglada a nie dlatego ze ciekawie dobiera słowa,gdyby był gruby ,zezowaty i brzydki nie miałby takiego powodzenia u lasek zeby nawet mówił wierszem

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ach ten adorable Jude...
  ma rację słownictwo Brytyjczyków jest urocze ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  on po prostu ma w sobie to "cos"

 • Gość: Gość

  0

  ssssssssssssseexxyy!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  mmm... ten też jest boski :D

 • Gość: Gość

  0

  Ten facet jest boski <lol2><ż...ik>

 • Gość: Gość

  0

  A co to jest "brytyjski akcent"? Mało który poddany Jej Królewskiej Mości posługuje się "BBC english". Nie mówiąc o tym że najpiękniejszy jest akcent szkocki, oczywiście. ;)

 • Gość: Gość

  0

  nom fajny takich zakochany w sobie po uszy koles ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX