Vanessa i jej problemy z osobowością...

Vanessa Hudgens to takie dziwne stworzenie - niby prawie kobieta, ale jak się odzywa, to widać, że rozwój umysłowy w jej przypadku nie idzie w parze z rozwojem fizycznym. Przeczytaliśmy informację, że młoda gwiazdka tak bardzo kocha Zaca Efrona, że...

 

...powiesiła sobie jego plakat na łóżkiem!

"Nie chcę relacjonować każdego spotkania, zaprzeczać plotkom albo je potwierdzać. Mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy dla siebie jak brat i siostra. No i uważam się za jego fankę. Dlatego mam na ścianie w moim pokoju jego plakat. Naprawdę go powiesiłam, choć to taki żart".

 

Z ciekwaszych wypowiedzi, które znaleźliśmy na łamach magazynu "Twist", warto jeszcze zacytować tę:

"Jestem trochę jak Piotruś Pan. Też nie chciałabym nigdy dorosnąć. Lubię dziecięce zabawy, wygłupy i do dziś trzymam w domu wszystkie ulubione pluszaki oraz kolekcję kart z Pokemonami".

 

Sami nie wiemy, jak to skomentować. Vanessa cierpi chyba na problemy z osobowością - z jednej strony zachowuje się bardzo dziecinnie i ma plakat (własnego!) chłopaka w pokoju, a z drugiej strony pozuje nago do zdjęć, które trafiają do sieci. Ktoś powinien jej pomóc, bo Zac się do tego jakoś nie garnie.

Więcej o:
Komentarze (949)
Vanessa i jej problemy z osobowością...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • xaadamx

  Oceniono 13 razy 11

  wiecie co-vanessa to super dziewczyna chodz chcialbym ją poznac to i tak na nic to jest moje marzenie pospiewac z nia a ten kto to napisal ze ona niby jest dzieckiem to chyba on jest dzieckiem lub niewi do kogo pisze i jak jeszcze raz on to napisze postaram sie dowiedziec kto to i zobaczy "DZIKIE KOTY DAJA RADE"

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Każdy prawdziwy fan Zaca ma jego plakat.A Vanessa to nie jego fanka tylko dziewczyna. Nic dziwnego że ma jego plakat nad łóżkiem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Mogli byście przestać pisać takie bzdury o Vanessie i Zaku.Aż robi mi się nie dobrze jak patrzę i czytam te bzdury.Jestem ich wielką fanką. Ja też mam plakat Zaka nad łóżkiem i też nie chcę dorosnąć.Poza tym zdjęcia były prywatne.WARA od moich idoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Wiecie co- żal.
  A kto by nie chciał być jeszcze dzieckiem?
  Ten kto to napisał ma chyba jakieś zaburzenia...
  w mózgu~!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Vanessa po prostu kocha Zaca ... Każda fanka ma plakat Zaca na ścianie ( ja też ) Po prostu Zac jest kochany i tyle. Vanessa pokazuje w ten sposób jak bardzo go kocha i nie chce go stracić

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Ale super, ja też tak mam, że niechce dorosnąć, pozdrawiam Vanesse i Zac'a.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  odczepcie się od Vanessy i Zaca

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  prawie każdy dorosły ma w sobie coś dziecinnego a vanessa jak mówi że chce być jak Piotruś pan to przecież moze to oznaczać że dzieci maja łatwiejsze życie od dorosłego i moglibyście przestać pisac o niej o Zacu i o ich parze same głupoty w które ludzie wierza piszcie coś mądrego i miłego fajnego na ich temat i ich nie ośmieszajcie przed milionami ludzi i najpierw sobie dobrze i to jeszcze raz to dobrze przemyślcie jeśli hcecie to opublikować !!!
  em ich najwirniejszą fanka na świecie i nie pozwolę głupoty o nich pisać

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Dajcie se spokuj każdy może robić co chce i jak chce może mieć nawet seój plakat was to nie powinno obchodzic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX