Być jak Jude Law

Odkryj sekrety garderoby jednego z najprzystojniejszych brytyjskich aktorów... Jude Law to aktor, którego trudno pomylić z kimkolwiek innym. Jego niewinny uśmiech, ciepłe spojrzenie i starannie dobrana garderoba zawróciły w niejednej kobiecej głowie.

 

Jude urodził się w Londynie, gdzie jako 14-letni chłopak rozpoczął swoją aktorską karierę. W wieku 16 lat po otrzymaniu roli w serialu telewizyjnym porzucił szkołę i w pełni poświęcił się swojej pasji.
Drogę do sławy zaczął na deskach teatralnych. Po wielkich sukcesach ukoronowanych Theatre World Award, został zauważony przez filmowych producentów.

 

Dziś jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd kina. Znamy go między innymi z ról w filmach: "Alfie", "Wróg u bram", "Droga do zatracenia" czy "Holiday".

 

Jude Law prócz doskonałych umiejętności aktorskich posiada również świetne wyczucie stylu. Zalicza się do czołówki najlepiej ubranych mężczyzn show-biznesu.
Dzięki połączeniu zadziorności i dziecinnego uroku, w 2004 magazyn People nadał mu tytuł najseksowniejszego mężczyzny roku.

 

 

Jude Law w eleganckim wydaniu

 


Nieskazitelna elegancja

 

Podczas premier i oficjalnych ceremonii Jude Law jest przedstawicielem nieskazitelnej elegancji. Starannie dopasowana marynarka, koszula i wąski krawat wyróżniają go pośród tendencyjnych kreacji na czerwonym dywanie.

 

 

Rzeczy aktora wyglądają jak szyte na miarę

 

Jude Law to wzór wizerunku współczesnego mężczyzny. Przełamuje stereotypy nie bojąc się odważnych i awangardowych dodatków. Apaszki, muszki, t -shirt'y z dużymi wcięciami i wąskie obszarpane jeansy, to tylko niektóre elementy jego śmiałej garderoby.

 

Więcej na www.groszki.pl

Więcej o:
Komentarze (39)
Być jak Jude Law
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX