Jak Kate wybiera facetów?

Po wyjątkowo imprezowym i niechlujnym Pete Doherty serce supermodelki podbił nieatrakcyjny wegetarianin dymiący jak komin fabryczny. Miłość jest aż tak ślepa? Czym kieruje się Kate?

Kate Moss jest bez wątpienia piękną kobietą, do tego sławną i obrzydliwie bogatą. Mogłaby mieć każdego mężczyznę. No, prawie każdego . Mimo to wybiera sobie facetów, którzy dla większości pań są kompletnym przeciwieństwem wyobrażeń o obiekcie pożądania.

 

Może Kate kierowała się miłością do muzyki. To chyba jedyna rzecz, która łączą jej dwóch ukochanych. Pete Doherty jest liderem zespołu Babyshambles. Natomiast nowy chłopak modelki, Jamie "Hotel" Hince, gra na gitarze w The Kills. Jego zespół tworzy tzw. rock garażowy, zdobywając coraz większą popularność i przygotowując się do wydania trzeciej płyty w tym roku.

 

Ich początki były ciężkie, jak powiedział Jamie w jednym z wywiadów:

Nikt nie chciał z nami grać. Po prostu myśleli, że byliśmy dziwni.

Talenty członków zespołu możecie ocenić sami.

 

 

 

 

Jamie w porównaniu z Petem to świętoszek: nie bierze narkotyków, nie ma problemów z prawem, nie pielgrzymuje na odwyk, jest raczej nieśmiały i zamknięty w sobie. Nie szczędzi sobie za to papierosów, ale zawsze to "mniejsze zło".

 

Wraz z Kate był na 30-godzinnym imprezowym maratonie u przyjaciół, oczywiście mocno zakrapianym. Jak dotąd było to jednorazowe szaleństwo i raczej nie doścignie Pete pod tym względem.

 

Wydaje nam się, że uroda to ostatnia rzecz, na którą Kate zwraca uwagę u mężczyzn. Młodego Pete`a możemy uznać jeszcze za nawet przystojnego, nim dorobił się fryzury a'la wronie gniazdo, worków pod oczami i nieodłącznego papierosa.

 

 

Natomiast Jamie jest... raczej nieciekawy. Jednak tym roku znalazł się wśród nominowanych do rankingu najseksowniejszych wegetarianów.

 

 

Rodzina i znajomi Kate uważają, że nowa miłość będzie miała zbawczy wpływ na modelkę. Przestanie chudnąć , przestanie brać narkotyki i wyjdzie na prostą. Poczekamy, zobaczymy.

Więcej o:
Komentarze (25)
Jak Kate wybiera facetów?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ja wole Pete gra fajna muze ,jest zwariowany , ma cos w sobie co przyciaga wzrok choc moglby rzucic dragi ale poza ta kwestia jest Mega:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Grać fajnie graja :) The Kills :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Kate wroc do Pete'a,zostaw kartofla!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona w cale nie jest taka cudowna, tylko ^zrobiona^ a to, ze ma idealne ksztalty i pelno kasy tooooo wszyscy jej waflujaaa ;] a on(tj James) nie js najgorszy gdyby troche o niego zadbac;]

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  gdybym miała wybierać to zdecydowanie jamie (sprawia wrażenie czystego :) pod wieloma względami).
  wygląda nieco dziwnie, ale mi się podoba-ma takie oczy zbola!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  obciach..!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  masakra........

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  O Boże....

  Żal.pl .!

  Wogóle nie ma Gustu !

  [fujjjjj]

  udsic,zabic,zakpac !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX