Britney - K-Fed ją wykiwał

Brit może stracić aż 50 tys. dolarów. Powód? Jej były mąż jest złośliwy. Kevin Federline właśnie znalazł sposób, żeby naciągnąć Britney Spears.

 

Kevin Federline zażądał od Britney pokrycia kosztów ich niedawno zakończonej sprawy rozwodowej. A jest tego sporo, bo aż 50 000 $. Jego prawnik skierował już w tej sprawie specjalne pismo do sądu, w którym informuje, że Britney Spears zaprzestała zaprzestała przesyłać jego klientowi 20 000 $ co miesiąc już w listopadzie zeszłego roku, w związku z czym Kevin nie ma obecnie odpowiednio wysokich dochodów, by uregulować ten "rachunek".

 

We wniosku napisano też ile miesięcznie zarabia pop-księżniczka dodając, że jest ona zdecydowanie "majętną stroną" w tej sprawie. Rzeczywiście, wysokość jej pensji nas przeraża!

 

Według Kevina Britney Spears zarabia miesięcznie dokładnie 737 868 $, czyli grubo ponad 2 miliony złotych! My nawet nie wyobrażamy sobie, co można robić z takimi pieniędzmi. Britney zresztą chyba też sama nie do końca to wie. Jeździ "tanim" Mercedesem, mieszka w "małym" (jak na takie dochody) domu, oszczędza na czym popadnie (stylista, fryzjer, makijażystka), za kupowanie ubrań jej płacą, za ich noszenie też... A więc? Na co Britney wydaje swoje pieniądze?

Więcej o:
Komentarze (74)
Britney - K-Fed ją wykiwał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Biedna Brit, Głupi KF

 • Gość: Gość

  0

  boze jaka ona jest brzydka.....

 • Gość: Gość

  0

  znowu ciagnie od tej biednej dziewczyny kase co zaduren nie umie sam zarobic idiota chetnie naplulabym mu w twarz

 • Gość: Gość

  0

  niech sobie wydaje na co chce moze niech wynajmie platnego morderce by sprzatnal ta pijawke co sie do jej majatku nieustannie przyssysa;]

 • Gość: Gość

  0

  Britney Spears się powoli stacza... Kilka lat temu była idolką nastolatek.. a teraz?

 • Gość: Gość

  0

  <bleee>

 • Gość: Gość

  0

  Ta kobieta stacza się na same dno...Nie mam pojęcia jak ona z tego wyjdzie, jeśli w ogóle...Ale życze jej powodzenia!Pzdr dla Qtna!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Troche mi jej szkoda ale jezeli tyle zarabia to jej sie nalezy!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  wykozystuje ja i tyle...:/ Nie zalezy mu na niczym oprocz pieniedzy- wswietny przyklad dla ich dzieci...;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX