Hayden Panettiere: Paris jest bystra

Gwiazda "Herosów" Hayden Panettiere znów zaskakuje swoimi wywodami. Tym razem Hayden postanowiła obwieścić światu jak bardzo ceni sobie Paris Hilton. Na te słowa fani Paris Hilton przyklasnęli, antyfani zawyli. I znów jak bumerang wraca temat: jaka właściwie jest ta Paris?

Hayden Panettiere wspomina Hiltonównę bardzo miło :

Znam Paris od 13 roku życia. Nakręciłyśmy razem film, zanim byłam sławna. Kiedy miałam 15 lat, byłam z nią na imprezie, ale robiła to samo co wszystkie inne nastoletnie dziewczyny. Paris jest bardzo miłą osobą i o wiele bardziej inteligentną, niż ludzie uważają - jest geniuszem marketingu, ale nikt nie postrzega jej w ten sposób, bo cały czas gra inną osobę. Po prostu śmieje się z niemądrych ludzi, którzy osądzają ją i uważa: "Ok, myślcie o mnie co tylko chcecie, ale to ja mam zabawę.

Paris jest inteligentna i potrafi grać niezwykle przekonująco, tylko wredni krytycy filmowi z nieznanych przyczyn nie chcą jej docenić. Czyli nic, czego byśmy już nie słyszeli. Przypomina nam się także Pamela Anderson, która w jednym z wywiadów powiedziała:

Nie wiem, czemu ludzie mają mnie za głupią, tak naprawdę jestem całkiem bystra.

Wracając do Hayden Panettiere: ostatnio wraz z Masi Oka wystąpiła w kampanii Got Milk, takim amerykańskim odpowiedniku naszego "Pij mleko! Będziesz wielki!".

 

 

Więcej o:
Komentarze (53)
Hayden Panettiere: Paris jest bystra
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  śliczna dziewczyna z tej hayden

 • Gość: Gość

  0

  ona jest piękna........

 • Gość: Gość

  0

  Czy wy musicie tak kazdego ponizac???????????????????????????????????????????????????????????

 • Gość: Gość

  0

  druga!!! orgazm xDxD

 • Gość: Gość

  0

  kazdy tutaj potrafi obrazac z wyjątkiem kilku osób a tak to tylko....szkoda słów do czego moze prowadzic u niektórych zazdrość!

 • Gość: Gość

  0

  AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA PARIS ONA JEST MOJA

 • Gość: Gość

  0

  Paris.... bleee
  Nienawidze jej, psyta, głupia różowa dziewcynka. Byla kilka dni w areszcie i mowi jak sie to wycierpiala, a miala bardzo wygodna cele. Ona jest taka rozpieszczona rozowa panienka. nienaiwdze rozowego...

 • Gość: Gość

  0

  Nic do Pris nie mam a ona...Hayden mówi co myśli.... skoro mówi że znała paris nim była sławna to ... musiała ją znać najwyrażniej pris udaje kogoś kim nie jest a Hayden jest spoko... i nikt nie może powiedziec że nie jest sławna<to do 24,08,07 08/49>

 • Gość: Gość

  0


  ha reklamuje mleko bo tylko to potrafi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX