Najpiękniejsze serialowe aktorki - Wasz ranking

Pamiętacie ranking gwiazd Plotka "Najpiękniejsze aktorki seriali"? Wzbudził wiele emocji. Wtedy poprosiliśmy Was o zgłaszanie propozycji w tej kontrowersyjnej i ciekawej kategorii. Udało się. Prezentujemy Wasz ranking gwiazd - "Najpiękniejsze aktorki seriali".

 

1. Agnieszka Włodarczyk "Plebania"

 


Znana przede wszystkim ze swoich wokalnych umiejętności i wysoko zadartego nosa . Jedno trzeba jej przyznać - jak na polskie standardy serialowe, wygląda bardzo ładnie.

"Na tej liście powinna się znaleźć także Agnieszka Dygant i Agnieszka Włodarczyk. Jeżeli macie taka możliwość to dodajcie je na listę"

 

2. Holly Valance (Skazany na śmierć)

 

 

Mało znana w Polsce, ale za sprawą popularnego serialu zmienia się to niemalże z godziny na godzinę, a raczej z odcinka na odcinek. O jej aktorstwie nie możemy powiedzieć zbyt wiele, ale śpiewa nieźle.

"Holy Valance z Prisona mniam"

 

3. Jennifer Aniston

 

 

Serial, którym podstępnie wkradła się w nasze serca, należy już do przeszłości, ale Jennifer Aniston nie pozwala o sobie zapomnieć. Może to i dobrze.

"a ja jeszcze glosuje na jennifer aniston, co prawda serial stary /ale jary/ ale j.a. jest przesliczna"

 

4. Hayden Panettiere "Herosi"

 

 

Hayden zaczynała od seriali ("Ally McBeal") i to w nich robi zawrotną karierę. Nie dziwi więc, fakt, że zaskoczyła Was jej nieobecność w naszym rankingu. Błąd naprawiamy.

"Powinni tu dać jeszcze tą Claire z "Herosów"!!! "

 

5. Emma Watson "Harry Potter i...."

 

 

Doskonale wiemy, że "Harry Potter" to film, ale wyszło już tyle części, że można przymknąć na to oko i potraktować go jak serial.

"ja proponuje emme watson"

 

6. Sarah Wayne Callies "Skazany na śmierć"

 

 

 


To chyba Wasza faworytka. Nie zliczę głosów popierających jej kandydaturę, bo zajęłoby mi to za dużo czasu. Głos ludu jest dla nas rozkazem - zatem na liście znalazła się Sarah.

"Dodajcie jeszcze Sarah Callies (dr.Tancredi) ze Skazanego na Śmierć - moim zdanie ta aktorka przebija wszystkie wymienione wyżej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 

7. Alexis Bledel "Kochane kłopoty"

 


Na koniec pozwolimy sobie na odrobinę prywaty. Nazwisko Alexis raczej nie pojawiało się w Waszych komentkach, ale uważamy, że dziewczyna jest tak śliczna i urocza, że powinna znaleźć się na liście.

 

Więcej o:
Komentarze (396)
Najpiękniejsze serialowe aktorki - Wasz ranking
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Emma Watson jest najwspanialsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja idolka i ukochana aktorka!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Alexis Bledel jest najpiękniejsza ;) !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  cudna sarah j

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ssssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Alexis w 100%

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Sarah Wayne Callies...
  fanka SNŚ

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  alexis bledel jest najładniejsza z nich, ale ja bym tu jeszcze wsadziła blake lively

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wg mnie powinny tutaj znaleźć się także: Courtney Cox,Camille Guaty, Torrey DeVitto, Nikki Deloach....

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX