Josh Holloway nie lubi dostawać ciuchów za darmo

Oglądając telewizję można odnieść wrażenie, że hollywoodzkie gwiazdy stać na wszystko. Okazuje się jednak, że cały swój dobrobyt w postaci wielkich domów, sportowych samochodów i markowych ciuchów, zawdzięczają, nie sporym zarobkom, ale specjalnemu traktowaniu - czyli prezentom. Część z nich korzysta z tego ile może i przede wszystkim, póki może. Reszta jest niezmiernie podirytowana. Na przykład Josh Holloway - aktor, który w serialu "Zagubieni" wciela się w postać Sawyera.

 

Zanim Josh Holloway trafił do tego megapopularnego serialu , nie był zbyt sławny. Niewiele osób rozpoznawało go na ulicy, rzadko pojawiały się oferty ról w filmach i kampaniach reklamowych. A gdy aktor wchodził do sklepu, był traktowany jak każdy, dostawał towar po zapłaceniu za niego. Serial "Zagubieni" ("Lost") zmienił jednak jego życie. Otworzył furtkę do Hollywood.

 

Josh stał się sławny. Posypały się oferty filmowe i reklamowe. Sportowe auta, wielkie domy, markowe rzeczy - to wszystko było teraz na wyciągnięcie ręki.

 

Hollowaya najbardziej zdziwiło jednak co innego. Szybko okazało się, że nie ma na co wydać zarobionych pieniędzy. Gdy chciał wyjść z żoną na zakupy, do drzwi ich domu zadzwonił kurier oświadczając radośnie, że przywiózł im paczkę z markowymi ubraniami, za które nie muszą płacić - wystarczy, że Josh pokaże się w nich na ulicy.

 

Niestety (?) sytuacja taka zaczęła się powtarzać i w końcu w domu Hollowayów zaczęło zwyczajnie brakować miejsca. Zdenerwowany i podirytowany aktor poprosił producentów odzieży, by nie przysyłali mu więcej niczego do domu. Aktor jest zaskoczony, że teraz tak wiele dba o to, żeby miał się w co ubrać. Wcześniej, gdy nie grał jeszcze w "Zagubionych", nikt nie zwracał na niego uwagi.

 

To tylko jeden z wielu przykładów traktowania gwiazd na specjalnych warunkach. Darmowe ciuchy, zniżki na samochody, wzrost wartości mieszkania, w którym mieszkały itd. Można by długo wymieniać. Ten przypadek zwrócił jednak naszą uwagę na coś innego - skoro nie na potrzeby zwykłych śmiertelników, to na co swoje pieniądze wydają ludzie z Hollywood?

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Josh Holloway nie lubi dostawać ciuchów za darmo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  JOSH IS THE BEST!!! JOSH IS THE MOST BEAUTIFUL GUY IN THE WORLD!!! JOSH IS THE BEST ACTOR IN THE WORLD!!! I LOVE JOSH HOLLOWAY!

 • Gość: Gość

  0

  ciasteczko

 • Gość: Gość

  0

  mam cie zjem cie

 • Gość: Gość

  0

  a ja bym go zjadla

 • Gość: Gość

  0

  nie wiem jak dla was ale dla mnie wcale nie musi sie ubierac wlasciwie po co potem wiecie zaduzo tego niepotrzebnego zamieszania

 • Gość: Gość

  0

  I love u, u so sexy sweet and beautiful I love u Josh I love polish forum !!! I SALUTE EVERYONE POLES!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Rita a le bez sensu ;-( Na tej focie Josh jest taki sobie ale looknąc na inne to ciacho nad ciachami!!!

 • Gość: Gość

  0

  ALE ON PRZYSTOJNY JA GO WPROST UBUSTWIAM ZJADŁABYM DLA NIEGO KARALUCHA GĄSIENICE I WSZYSTKO CO OBLEŚNE!!!! AAAAAAAAAAA KOCHAM GO!!!!!:)

 • Gość: Gość

  0

  cudeńko , a jak zbudowany , warto odszukać go w necie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX