Samotna Kasia Bujakiewicz

O tym, że Kasia Bujakiewicz nie ma szczęścia do facetów wiemy nie od dzisiaj. Aktorka wielokrotnie w wywiadach opowiadała o zawodach miłosnych, jakie ją w życiu spotkały. W rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" Kasia przyznała, że nie szuka faceta na siłę i nie ma zamiaru płakać nad swoim losem.

 

Aktorka, która jakiś czas temu przyznała, że ma dopiero 35 lat i w związku z tym ma jeszcze czas na ustatkowanie się, magazynowi "Świat i ludzie" powiedziała, że w życiu spotyka dwa typu facetów:

Takich, którzy chcieliby mnie udomowić, albo takich, którzy oczekują, że poprowadzę ich przez życie za rękę. A ja nie chcę ani surowego ojca ani jakiegoś nieporadnego synka. Chcę mieć partnera. Nie będę jednak szukać go na siłę.

Kasia nie odrzuca możliwości spędzenia życia w samotności.

Dopuszczam do siebie taką myśl. I nie mam zamiaru płakać nad swoim losem. Mam już plan B.

A jaki jest plan B Kasi Bujakiewicz? Aktorka chce być najlepszą ciocią na świecie dla dzieci swojej wieloletniej przyjaciółki Anny Przybylskiej.

Nie mam zamiaru zmarnować sobie życia tylko dlatego, że nie wydam na świat potomstwa. Jeśli mi się nie uda zostać mamą, będę zajmowała się dziećmi koleżanek. Ania Przybylska ma dwójkę cudownych maluchów. Planuje trzecie dziecko. Roboty dla mnie nie zabraknie.

 

Więcej o:
Komentarze (32)
Samotna Kasia Bujakiewicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a js czytalam ze Kasia wychodzi za maz w sierpniu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a js czytalam ze Kasia wychodzi za maz w sierpniu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SZKODA BO KASKA TO NAPRAWDE SUUPER LASKA I DZIWIE SIE ZE JESZCZE NIKOGO NIE MA!!!!! ALE KASIU ZYCZE CI POWODZIENIA!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jestes Fajna i ładna blondynka nawewno ktos bedzie cie chciał

 • Gość: Gość

  0

  SYTUACJA PSZYPOMINA FILM ANDER VOLFA JA PO 1 STRONIE TY PO 2 TYLKO ZE WSZYSTKO JEST TU GOZY SKOMPLIKOWANE TEN STARY WYKOLEJONY DZIAD STOI ZA TOBOM

 • Gość: Gość

  0

  CO PSZECIEZ ZEM PISAL

 • Gość: Gość

  0

  SYTUACJA PSZYPOMINA FILM ANDERVULFA 2 WTKOLEJONE SIWIATY SIE ZWALCZAJONCE TY PO 1 STRONIE JA PO 2 TYLE ZE TO JESZCZE BARDZI SKOMPLIKOWANE TYN STARY WYKOLEJONY DZIAD STOI ZA TOBOM

 • Gość: Gość

  0

  CIEBIE TA FORMA KTURA NA WAS POLUJE NIMOZE ZABIC JESTES MI POTSZEBNA

 • Gość: Gość

  0

  SKON TE SIMIECIE TYLE WIEDZOM GYNUW NIEDAM NO NIE WIM CO ROBIC CZA NISZCZYC

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX