Britney Spears - kłopoty w rodzinie

O tym, że w rodzinie Spearsów nie jest kolorowo pisaliśmy już wiele razy . I choć niedawno mieliśmy okazję oglądać familię Spears w komplecie podczas wypadku do wesołego miasteczka, to teraz sprawy znów się skomplikowały. Młoda Spears wyprowadza się z domu, a jej starsza siostra oświadcza, że gorączkowo modli się do Boga o pomoc dla swojej matki.

 

Ktoś, kto nie zna zwyczajów Britney zapyta zdziwiony: "No i co z tego, że się modli? To chyba dobrze!". My jednak pamiętamy, że kiedy piosenkarka kogoś nienawidzi, życzy mu źle i chce o nim zapomnieć, mówi, że modli się w tej chwili za niego. Mieliśmy okazję poznać ten jakże ciekawy zwyczaj, kiedy Britney mówiła tak o swoim ojcu. Dziwne prawda?

 

 

Najwyraźniej do tych samych wniosków doszła Jamie Lynn (na zdjęciu wygląda słodko). Młodsza siostra Britney, mając już dość zaistniałej sytuacji i niekończących się kłótni, postanowiła wyprowadzić się od matki i zamieszkać ze swoim chłopakiem Caseyem Aldridgem gdzieś w Kaliforni. To dość odważna decyzja jak na 16-latkę. Zresztą Casey jest od niej niewiele starszy - dopiero co skończył 18 lat! Para poznała się na mszy w kościele w Kentwood - rodzinnym mieście Spearsów.

My już naprawdę nie wiemy, o co chodzi w tej rodzinie chodzi? Płacą za kłócenie się z matką? Bo weźmy Britney - ile można się obrażać o wysłanie na odwyk, który w gruncie rzeczy wyszedł jej na dobre. A może chodzi jeszcze o coś innego?

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Britney Spears - kłopoty w rodzinie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ja sie zakochałem w Jamie Lynn Spears bo fajna zniej laska i to miłosc wybiera a nie ja mysle że kiedys ją spotkam i będe z niom bardzo bym chciał.kocham!!!kocham!!!kocham!!!

 • Gość: Gość

  0

  ŚLICZNA JEST TA MŁODSZA SPEARS

 • Gość: Gość

  0

  ŚLICZNA JEST TA MŁODSZA SPEARS

 • Gość: Gość

  0

  JESTES BŻYDKA I NIKT CIE NIE LUBI HAHAHAHAH

 • Gość: Gość

  0

  no szczara jestwem nie jest dziewczyna i-d-e-a-l-n-a- niestety jakie sa (fakty)*

 • Gość: Gość

  0

  Britney jest troche nienormalna!!

 • Gość: Gość

  0

  Ja tak sie zastanawiam czasmi czy oni tego wsyztkiego nie robia specjalnie caly cza slychac nowe sensacje tej rodziny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX