Paris wróciła do więzienia

Hilton wróciła wczoraj do więzienia, by odbyć resztę kary pozbawienia wolności za złamanie zasad dozoru sądowego. Piosenkarka prowadziła samochód z nieważnym prawem jazdy i przesiedziała w więzieniu tylko 3 dni.W Los Angeles miała wczoraj miejsce rozprawa w sprawie odsiadki Paris, na której sąd uchylił - zgodnie z wnioskiem prokuratury - decyzję sędziego z biura szeryfa hrabstwa. Wydał on zgodę na odbywanie przez Hilton kary w domu. Sędzia był bardzo zdenerwowany, ponieważ piosenkarka spóźniła się na rozprawę aż półtorej godziny. Na wyrok Paris zareagowała bardzo emocjonalnie i zaczęła krzyczeć:

To niesprawiedliwe! Mamo!

Przypominamy, że za powód wcześniejszego zwolnienia Paris podaje się jej tragiczny stan psychiczny. W ciągu tych trzech dni odsiadki piosenkarka podobno cały czas płakała. Psychiatra po jednej z wizyt u Paris stwierdził, że jest ona w tak złym stanie psychicznym, że należy zwolnić ją do domu, aby tam mogła odbyć karę. Pewne rzeczy (czytaj: ludzie/czytaj: Paris Hilton) się po prostu nie zmieniają.
Więcej o:
Komentarze (40)
Paris wróciła do więzienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  biedna PARIS ODCZEPCIE SIE OD NIEJ :-(

 • Gość: Gość

  0

  jest taka typowa blondi co ja wszystko boli, ona nie cie, ona sie boi, ma byc po mojemu....weeeee robi z siebie menczennice jeszcze zalosnie sie poniza i z jakimis chorobami wyskakuje TO JEJ WIEKSZA CELE DAJCIE JAK LALUNIA NAGLE KLALSTROFOBII SIE NABAWILA, biedna .wiecej z niej smiechu sama z siebie pachruscia zrobila i scierwo co bije od niej zalosnym smrodem!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Historia tej panci dowodzi, że w tych cholernych Stanach naprawdę nie ma równych i równiejszych.A kiedy doczekamy się w pace naszych vipów, np. seksaferzystów?

 • Gość: Gość

  0

  Bardzo dobrze jej tak niech ponosi konsekwencje za swoje czyny <hahaha>

 • Gość: Gość

  0

  Jestescie strasznie ostrzy w stosunku do rozpieszczonej francy która ma wszystkiego pod dostatkiem i nie potrafi panowac nad soba ...<powaga>

 • Gość: Gość

  0

  taaaa... "młodość ma swoje prawa" sorryy też jestem młoda a jakoś nie czuję aby ten fakt dawał mi prawo do narażania życia innych, bo mam np. fantazję i prowadzę po pijaku, nie stawianie się do sądu to też nie jakies szaleństwo tylko czyta głupota była, nie róbcie z młodych ludzi debili

 • Gość: Gość

  0

  gdyby każdego wypuszczali z więzienia,bo płakał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX