Jolie nie je przez poczucie winy

Okazało się, że Angelina Jolie nie je, bo ma poczucie winy związane z faktem, iż mieszkańcy krajów Trzeciego Świata umierają z głodu. Już jakiś czas temu gazety rozpisywały się o domniemanej chorobie aktorki, ale dopiero jej brat podał prawdziwy powód jej nagłego chudnięcia.

 

James Haven Voight w wywiadzie dla magazynu "Closer" powiedział:

Życie Angeliny zmieniło się po jej wizycie w Etiopii. Zazwyczaj, gdy tam przyjeżdża, nie ma jedzenia, więc obywa się bez pokarmu. Przyzwyczaiła się do spożywania mniejszych ilości, więc jej cykl pokarmowy trochę się zmienił. Angelina nie potrafi teraz chodzić do wykwintnych i drogich restauracji w Stanach Zjednoczonych. Teraz patrzy na jedzenie inaczej i czuje się winna porównując rzeczy, które ona je do tych, które jedzą w najbiedniejszych regionach Afryki.

 

Jej sposób na solidarność jest godny podziwu, choć to raczej nie pomoże głodującym ludziom. Może jednak inne gwiazdy, obserwując zachowanie Jolie, też dostrzegą problem i spróbują pomóc tym najbiedniejszym.

Więcej o:
Komentarze (55)
Jolie nie je przez poczucie winy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a nikt nie wpadł na to, że to może prawda? wszyscy mają po niej pojazd- ale ona też człowiek!! myśleliście, że nie pomyślała, że do takich komentarzy dojdzie? żal...nie wiem jak wy ale ja wierze-teraz wy tacy mądrzy- a wy coś kiedyś dla tamtych ludzi zrobiliście? i nioe mówcie, że nie możecie, jacy to wy biedni, zapracowani a w ogóle to nie ma jak. właściwie to co z różnica dlaczego ona to robi (chociaż wierze w szczere chęci)-ważne jest to, że Ci ludzie dostają pieniądze i nie umierają!!to się nie liczy? kłócicie się na forach, jedziecie ludziom których nie znacie zamiast zastanowić się co sam mogę zrobić!!zanim kogoś jeszcze skomentujecie to zastanówcie się nad sobą!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  No, cóż, anoreksja to choroba psychiczna, a nietkórzy - jak widać - wstydzą się chorób psychicznych i szukają totalnie bzdurnych wytłumaczeń. Wysyłając jedzenie do Afryki osiągniemy tylko to, że za kilka lat będze trzba wyżywić nie 100 mln afrykańczyków a 300 mln. Po wyżywieniu 300 mln za kilka lat trzeba będzie wyżywić 900 mln... itd.

 • Gość: Gość

  0

  milionowe gaże i ostentacyjne niejedzenie - nieprzekonywująca bzdura, wybiórcza ta empatia - ale jej sprawa

 • Gość: Gość

  0

  ludzie, skąd Wy sie tu bierzecie ? chamscy, wulgarni, złośliwi, zawistni, podli - jakich określeń używacie w swoich pustych i bezdennie głupich komentarzach ???!!! darujcie innym czytanie tych bzdurnych i obrzydliwych słów, bo płakac sie chce jak jesteście beznadziejni !!!!!

 • Gość: Gość

  0

  moze niech sobie zaadoptuje 100 lub 200 malych etipczykow

 • Gość: Gość

  0

  Głupia ci..

 • Gość: Gość

  0

  nigdy jeszcze nie widzialem tylu polanalfabetow w jednym miejscu co tutaj.
  Ludzie do nauku! nauczcie sie pisac po polsku! wstyd!

 • Gość: Gość

  0

  Taka prawda że nakręcamy się w spirali konsumeryzmu, chcemy coraz więcej posiadać, trzeba mieć markowy wóz, dom z katalogu, psa z reklamy, ciuchy tylko nowe najmodniejsze, już nie orgazm ale multiorgazm, wakacje w Tunezji, yacht ... łapiemy się na tym że nasz świat wykrawany jest z reklam i teledysków, tylko jakoś trudno nam się w tym wszystkim hollywoodzko uśmiechać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX