Paris urządzi w więzieniu pokaz mody

Panna Hilton, która zaczyna swoją odsiadkę już w poniedziałek, zatrudniła armię stylistów, by przygotowali ją odpowiednio na przejście przez więzienne wrota. Umówiła się już a poniedziałek rano z ludźmi od fryzur i makijażu. Paris chce prezentować się jak najlepiej w mediach, a z całego zamieszania uczynić pokaz mody.

 

Jedno ze źródeł podaje:

Chodzi o to, żeby zainteresować wszystkie plotkarskie tygodniki. Paris jest geniuszem w promowaniu siebie. Udało jej się obrócić na swoją korzyść aferę z porno-kasetą i zrobi to samo z więzieniem. Tutaj nawet nie chodzi o promocję, a przede wszystkim o pieniądze.

Można jej niecierpieć, gardzić nią i uważać za kompletną idiotkę i beztalencie, ale łeb to interesów to ona ma i to całkiem spory.

Więcej o:
Komentarze (17)
Paris urządzi w więzieniu pokaz mody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Wy zazdrośnicy zazdrościcie jej tylko kasy i urody i chyba wiecie że Paris jest zdolna do wszystkiego i założe się że ten pokaz się odbędzie...

 • Gość: Gość

  0

  chcialbym, aby jej pokazaly kolezanki z wiezienia prawdziwe zycie.

 • Gość: Gość

  0

  Pod rządami eSBeka Ryszarda Grabskiego :

  Fikcyjne kolizje z udziałem policjantów sid 2007-04-23, ostatnia aktualizacja 2007-04-23 21:31:23.0 Pięciu funkcjonariuszy krakowskiej komendy zamieszanych w ustawianie fikcyjnych kolizji. Ich uczestnicy wyłudzali w ten sposób odszkodowania od firm ubezpieczeniowych.Śledztwo w tej sprawie prowadziła prokuratura nowohucka. Do sądu skierowała właśnie akt oskarżenia, zarzucając policjantom przekroczenie uprawnień i pomocnictwo w oszustwach. Jeden z oskarżonych funkcjonariuszy był dyspozytorem w komendzie miejskiej - przyjmował informacje o wszystkich kolizjach i wypadkach, pozostali pracowali w wydziale ruchu drogowego.Jak odkryła prokuratura, policjanci dogadywali się z właścicielami samochodów, którzy fingowali kolizję dwóch samochodów. Dyspozytor wysyłał na miejsce umówionych wcześniej funkcjonariuszy z patrolu. Ci na miejscu spisywali notatkę i protokół ze zdarzenia, zaznaczając za każdym razem, że sami trafili na kolizję i jej uczestnicy nie zdążyli powiadomić komendy. Jednocześnie w opisie podawali znacznie większe uszkodzenia, niż były w rzeczywistości. Auta zazwyczaj miały niewielkie wgniecenia, tymczasem z policyjnych dokumentów wynikało, że w samochodach zgnieciony był przód i tył. Ubezpieczyciel, wierząc policyjnym dokumentom, nie sprawdzał dokładnie przebiegu zdarzenia i wypłacał na tej podstawie odszkodowanie. Oszustom udawało się w ten sposób wyłudzać od 20 do 30 tysięcy złotych za każde zderzenie.Przy okazji wyszło na jaw, że jeden z policjantów zamieszany jest w załatwienie znajomemu pozwolenia na broń myśliwską. W zamian dostał butelkę wódki. Oprócz funkcjonariuszy przed sądem staną również osoby uczestniczące w ustawianych kolizjach. Wszyscy dobrowolnie poddali się karze. Do winy przyznali się również niektórzy policjanci.sid

  Tekst pochodzi z portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl © Agora SA  Szambo – tak krótko można określić
  sytuację w krakowskiej drogówce ,
  pod rządami eSBeka Ryszarda Grabskiego .


  ,, Afera łowców blach”- zatrzymano
  dziesięciu funkcjonariuszy.
  ,, Afera stłuczkowa”- zatrzymano
  pięciu funkcjonariuszy.

  Kto z PiS-u kryje eSBeka ?

  Dlaczego łże-TVP 3 Kraków nie pokazuje
  odpowiedzialnego za powstanie tego bagna ?

  eSBek Ryszard Grabski

  img338.imageshack.us/img338/9628/esbekryszardgrabskikb4.jpg

  Z pijanego gangu :

  www.policyjnyserwisinformacyjny.fora.pl/viewforum.php?f=3

 • Gość: Gość

  0

  Mam nadzieję, że dostanie porządny wpier... w więzieniu i nie będzie pokazywać się dziennikarzom.

 • Gość: Gość

  0

  Chcą jamnicy(czyt,paris h) opciąc uszka(czyt. włosy) moze?
  przygotowac sie do wiezienia?? ŻENADA

 • Gość: Gość

  0

  hehe...to będzie pokaz szmat....a co do promowania siebie w brukowcach to jest w tym mistrzynią...

 • Gość: Gość

  0

  akurat, ogromna kasa i kilka firm które na tym zarobia za tym stoją a laska jest tylko kukła w teatrze
  obrazek.blox.pl/html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX