Jennifer Aniston gotowa na związek

Jednak nie wypaliła reaktywacja jej związku z Vincem Vaughnem, ale Jennifer nie straciła nadziei i znowu zaczęła chodzić na randki. Parę dni temu widziano ją w Santa Monica z tajemniczym mężczyzną. Nikt nie potrafił go rozpoznać, co oznacza, że Jennifer postanowiła umówić się z kimś spoza Hollywood.

 

Ostatnią sobotę Jennifer spędziła ze swoim nowym wybrankiem w restauracji One Pico w Santa Monica. Para (chyba możemy już ich tak nazwać) miała rezerwację na godzinę ósmą wieczorem. Podczas czekania na realizację zamówienia, tajemniczy oblubieniec masował plecy Jennifer, a przez resztę czasu nie spuszczali z siebie wzroku. Dzięki wysokim umiejętnościom w posługiwaniu się sztućcami mogli spożywać pokarmy bez patrzenia na jedzenie. Ich wzrok był zarezerwowany wyłącznie dla nich samych.

Więcej o:
Komentarze (7)
Jennifer Aniston gotowa na związek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  GGGGGGOWNOOOOOO:_)

 • Gość: Gość

  0

  Wszytsko sie zgadza widziałm to na filmiku www.gwiazdy.pdr.pl tam jest duzo skandali i plotek co z tego jest prawdziwe sama niewiem ale miło pooglądać . A najzabawnijszy jest filmiki Pijanym Hasselhoffem ze słonecznego patrolu oto Gwiazdy Hollywood tak sie bawią gwiazdy.pdr.pl/files.viewFiles,35.html

 • Gość: Gość

  0

  ZAJEFAJNA PUPKA
  COŚ Z KOSMOSU /MAM SYNA 18 LAT/ CHCIAŁ BYM SIĘ BUDZIĆ PRZY NIEJ /MAM ŁADNIEJSZĄ ŻONECZKE/ MOŻE JĄ POZNASZ [NO ENGLAND]

 • Gość: Gość

  0

  umiejetnosc poslugiwania sie sztuccami-to prawda -nie kazdy potrafi w tym kraju

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX